9:00
21/7/2015

Dziewczyno w kusą, letnią spódniczkę ubrana — uważaj na skimerów i podglądaczy. W tej kolejności.

Bankomat podglądacz

Bankomat podglądacz

Na miejsce, a zwłaszcza niskość montażu kamery, uwagę zwrócił czytelnik Michał. Być może wysokość została obniżona po skargach, że kamery zaglądają w dekolty? ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

14 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. link do screenow poprosimy ;D

 2. Kiedy będzie live leak z monitoringu z kusymi sukienkami?

 3. Gdzie jest ten bankomat dokładnie? Bo mam znajomego Szkota, który lubi chodzić w kilcie… ;)

 4. Na pewno taki jest w Silesia city center w Katowicach a w cele bym się nie zdziwił gdyby większość bankomatów “luźno stojących” BZWBK miała tak kamery.

 5. Wyślij znajomego do Krakowa, galeria Kazimierz :)

 6. Tak samo zamontowana jest kamera w bankomacie BZWBK w Złotych Tarasach Warszawie. Co zabawne, przez ponad roczek, obrazek ‘jeśli otwór na kartę wygląda inaczej niż na obrazku’ nei pasował do tego co było w bankomacie zamontowane…
  Dwa razy dzwoniłem w tej sprawie, trzeci raz gdy kopuła kamery była zbita i ta dolna kamera wisiała smętnie na kablu.
  Przypomnę, mówimy o bankomacie w środku stolicy, w tłumnym centrum handlowym, tuż koło dużego węzła komunikacji kolejowej i autobusowej.

 7. Chciałem zgłosić błąd w tytule – powinno być “Serdecznie zapraszamy do podchodzenia do tego bankomatu w mini wszystkie ładne i młode dziewczyny”, z góry dziękuję za uwzględnienie uwagi.

  Z poważaniem,
  Operator kamery

 8. Pin czy odcisk palca to już przeżytek, nowa technologia weryfikuje posiadaczkę karty po włosach łonowych lub ich braku.

 9. Dobrze ze nie po wymazie…

 10. W Łodzi w Manufakturze bankomat BZWBK przy głónym wejściu wygląda identycznie od lat

 11. A według mnie nie jest to głupie, bo jak podejdzie do niego jakiś kombinator to ciężko będzie mu zasłonić twarz :D

 12. Bankomaty w mini ? Czego to ludzie nie wymyślą :D

 13. Kamera rejestruje odbiór gotówki. Ma to swoje uzasadnienie: zapewne klienci odbierali tylko część pieniędzy, bankomat pozostałą część cofał i rejestrował cofnięcie całej kwoty

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: