13:37
25/11/2021

Za chwilę koniec roku, a od stycznia nowy ład i nowe, wyższe ceny. Jeśli chciałbyś wziąć udział w naszych szkoleniach po starych cenach, ale grudniowe terminy Ci nie pasują, zachęcamy do zakupu vouchera, który będziesz mógł wykorzystać w 2022 roku (faktura zostanie wystawiona z datą zakupu). Vouchery nie są imienne, więc nie musisz z niego skorzystać osobiście. Voucher możesz już zamówić jako prezent dla kogoś pod choinkę.

Voucher dotyczy też cyberwykładów

Vouchery można też kupić na nasze bestsellerowe szkolenia i cyberwykłady dla pracowników “nietechnicznych” podnoszące ich świadomość (nie)bezpieczeństwa w internecie. I to w każdej formie:

 • Realizacja na żywo, w siedzibie firmy lub podczas wyjazdu integracyjnego,
 • Realizacja zdalna, przez Zooma/Teamsy.
 • Realizacja w formie elearningu pt ““Cyberbezpieczeństwo Dla Firm”, na który składa się 10 lekcji video, które pracownik ogląda kiedy chce i ile razy chce. Lekcje są dostępne na naszej platformie, ale możemy je też przekazać w formie nagrań do umieszczenia w firmowym intranecie.

Kup Voucher

Podsumowując, jeśli wciąż możesz wydać swój budżet szkoleniowy, ale musisz zrobić to w tym roku, kup nasz voucher. Opłacisz go w tym miesiącu i z bieżącą datą otrzymasz fakturę VAT. Voucher jest ważny przez cały 2022 rok i nie jest imienny, więc możesz go odstąpić innej osobie (to także dobry pomysł na prezent pod choinkę).

Aby kupić voucher na któreś ze szkoleń kliknij na przycisk poniżej i w Uwagach wpisz nazwę szkolenia, którego ma dotyczyć voucher.

Vouchery są dostępne na każde szkolenie, które mamy w ofercie. Szkolenia w 2022 będziemy realizować zarówno w wariancie zdalnym (przez internet) jak i w wariancie stacjonarnym (w tych miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Łódź) jeśli pozwolą na to przepisy epidemiczne. Pełną listę szkoleń znajdziesz na końcu naszego artykułu.

Ostatnie terminy naszych szkoleń w Grudniu 2021

Nie potrzebujesz vouchera i już teraz chcesz zapisać się na nasze szkolenie? Oto dostępne terminy:

Atakowanie i Ochrona Webaplikacji

2 dniowe szkolenie pokazujące jak poprawnie i kompleksowo przetestować serwis internetowy pod kątem bezpieczeństwa. Uczestnicy wykonują ataki własnoręcznie, włamując się na nasz testowy serwis internetowy, a potem uczą się jak poprawnie tworzyć webaplikacje i jakie zabezpieczenia mogą zaimplementować w kodzie oraz na serwerze, aby utrudnić życie atakującemu. Aż 80% szkolenia to praktyczne laboratoria. Prezentowane są zarówno techniki programistyczne jak i konkretne narzędzia ułatwiające ataki i ochronę przed nimi. To szkolenie to nasz bestseller. Uczestnicy (ostatnich kilku terminów) ocenili szkolenie na: 9,63/10. Nic dziwnego, szkolenie prowadzone jest przez osoby, które mają doświadczenie pentesterskie i w trakcie szkolenia ujawniają tajniki swojego warsztatu.

Wrocław: 07-08 grudnia 2021r. — UWAGA: zostały tylko 3 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 26 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2199 PLN netto (do 1 grudnia)
  2499 PLN netto (od 2 grudnia)

ZDALNIE: 07-08 grudnia 2021r. — UWAGA: zostały tylko 4 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 26 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  1999 PLN netto (do 3 grudnia)
  2299 PLN netto (od 4 grudnia)

ZDALNIE: 16-17 grudnia 2021r. — UWAGA: zostały tylko 2 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 19 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  1999 PLN netto (do 24 listopada)
  2299 PLN netto (od 25 listopada)

ZDALNIE: 25-26 stycznia 2022r. — zostało 9 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 17 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  1999 PLN netto (do 3 grudnia)
  2299 PLN netto (od 4 grudnia)

Warszawa: 17-18 lutego 2022r. — zostało 9 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 26 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2199 PLN netto (do 10 grudnia)
  2499 PLN netto (od 11 grudnia)

Kraków: 22-23 lutego 2022r. — zostało 9 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 21 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2199 PLN netto (do 17 grudnia)
  2499 PLN netto (od 18 grudnia)

 

Bezpieczeństwo Sieci Komputerowych (testy penetracyjne)

3 dniowe mocno praktyczne szkolenie. Dajemy na nim samo mięso. Otrzymasz wszystko, co jest potrzebne, aby samemu przeprowadzać testy penetracyjne i analizy pod kątem bezpieczeństwa swojej sieci i maszyn w niej się znajdujących — zgodnie z naszą zasadą: “minimum teorii, maksimum praktyki”.
Wprowadzenie w świat pentestów, exploitów i narzędzi oraz moduł formalno-prawny, który może się przydać przy realizacji takich usług (lub ich zamawianiu) załatwiamy pierwszego dnia do lunchu. A potem zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki! Do końca trzeciego dnia uczestnicy pracują w naszym labie, symulującym prawdziwą sieć firmową.
Zadaniem uczestnika jest wykonanie testu penetracyjnego krok po kroku i zakończenie szkolenia ze zrootowanymi wszystkimi hostami (poprzez różne techniki i metody ataku), czyli posiadanie uprawnień administracyjnych i totalnej kontroli nad całym środowiskiem :) Ale to nie koniec — trzeba jeszcze (jak w życiu!) omijać pułapki zastawione przez administratora atakowanej sieci, a czasem zmodyfikować exploita, aby zadziałał (bez obaw, pokażemy jakie to czasem proste).

To szkolenie jest inne niż reszta szkoleń sieciowych/bezpieczeństwa na jakich byłeś. Na czas każdego labu otrzymasz narzędzia i instrukcje wyznaczające kierunek postępowania, ale nie dokładnie polecenia do bezmyślnego przeklejenia. Będziesz musiał sam zastanowić się i pokombinować. Nie martw się, jeśli się “zawiesisz”. Na koniec każdego labu wspólnie przechodzimy przez rozwiązania i cały czas trener jest do dyspozycji.

Mocno stawiamy na realizm, a szkolenie prowadzą wspólnie Krzysztof Nowak i Piotr Konieczny, którzy od lat na zlecenie największych polskich i zagranicznych spółek wykonują testym penetracyjne i w trakcie szkolenia dzielą się historiami i problemami, które zdarzyły się naprawdę, a o których podręczniki do “hackingu” milczą.
To szkolenie nauczy Cię technik penetracji, z których korzystają prawdziwi włamywacze, dzięki czemu będziesz wiedział jak i gdzie szukać śladów włamania oraz co zrobić, aby poprawnie zabezpieczyć swoją infrastrukturę przed atakami. Realizujemy je regularnie od ponad 8 lat i do tej pory przeszkoliliśmy ponad 3000 adminów, devopsów, ptesterów a nawet programistów, którzy chcieli “wiedzieć więcej”.
I moglibyśmy tak opisywać to szkolenie jeszcze długo, bo jesteśmy bardzo wkręceni w ten temat, ale oddajmy na chwilę głos uczestnikom ostatnich terminów — oto, co napisali w ankietach poszkoleniowych:

Bardzo dobre szkolenie i mnóstwo dodatkowych materiałów, które spokojnie można czytać przez kolejne trzy miesiące ;)

Dużo praktyki, która została wcześniej świetnie wytłumaczona. Przykłady z życia.

Zdecydowanie polecam szkolenie/warsztaty Niebezpiecznika. Przyjemna i przystępna forma prowadzenia całości sprawia, że przez całe 3 dni człowiek się nie nudzi a ilość wiedzy jest jednocześnie obszerna i przyswajalna. Zdecydowanie podnosi świadomość w temacie bezpieczeństwa sieci.

Podobała mi się forma prowadzenia, sposób przekazania wiedzy, krótkie ale treściwe wprowadzenie teoretyczne i później przystępnie poprowadzone warsztaty.

Mocne nastawienie na praktykę. Dobrze się słucha ludzi, którzy znają się na tym o czym mówią.

Przedstawiono dużo źródeł do dalszego samodzielnego kształcenia.

Szkolenie bardzo profesjonalnie prowadzone. Trenerzy świetnie przygotowani, będący jednocześnie praktykami w przekazywanej wiedzy. Informacie przekazane w sposób zrozumiały dla każdego i dający wiele satysfakcji (zdobywanie kolejnych maszyn)

Moja wiedza uległa dużemu zwiększeniu, dowiedziałem się jak naprawdę zabrać się do testów penetracyjnych. Dużo praktyki. Polecam.

Wrocław: 08-10 grudnia 2021r. — UWAGA: zostały tylko 2 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 19 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  3499 PLN netto (do 29 listopada)
  3899 PLN netto (od 30 listopada)

ZDALNIE: 26-28 stycznia 2022r. — zostało 7 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 25 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  3199 PLN netto (do 3 grudnia)
  3499 PLN netto (od 4 grudnia)

Warszawa: 23-25 lutego 2022r. — zostało 9 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 24 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  3499 PLN netto (do 10 grudnia)
  3899 PLN netto (od 11 grudnia)

Kraków: 16-18 marca 2022r. — zostało 9 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 27 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  3499 PLN netto (do 17 grudnia)
  3899 PLN netto (od 18 grudnia)

Wrocław: 11-13 maja 2022r. — zostało 9 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 27 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  3499 PLN netto (do 17 grudnia)
  3899 PLN netto (od 18 grudnia)

 

OSINT (Biały Wywiad) czyli techniki pozyskiwania informacji o ludziach i firmach

To szkolenie trwa tylko 1 dzień, ale jest on zapakowany na maksa praktycznymi poradami dotyczącymi tego gdzie i jak szukać informacji. Nie tracimy czasu na mało istotne kwestie teoretyczne typu “czym jest OSINT?”. Od razu przechodzimy do praktyki ucząc konkretnych technik służących do zdobywania informacji na temat “celu” (osoby lub firmy) z setek publicznych i niepublicznych źródeł. Pokazujemy też dziesiątki narzędzi, z których można skorzystać aby sobie te poszukiwania (i późniejszą analizę danych) ułatwić.
Szkolenie jest idealne nie tylko dla prywatnych detektywów czy analityków pracujących w organach ścigania, służbach specjalnych lub prokuraturze. Ta wiedza przyda się każdemu kogo praca polega na wyszukiwaniu informacji, czyli headhunterom/rekruterom, ubezpieczycielom, prawnikom i dziennikarzom lub komornikom a także miłośnikom prywatności, aby wiedzieli jakich błędów nie popełniać korzystając z internetu, czy kupując dom.
Techniki i narzędzia wykorzystywane do OSINT-u często znikają tak szybko jak się rodzą, dlatego warto mieć grupę “wsparcia”, w której stale można aktualizować swoją wiedzę. Stąd też, po tym szkoleniu wychodzisz od nas nie tylko z potężną dawką wiedzy, ale również z dostępem do zamkniętej grupy absolwentów, w ramach której można wspólnie poruszać tematy związane z OSINT-em i pomagać sobie wzajemnie z analizą/ustalaniem informacji.

Kraków: 07 grudnia 2021r. — zostało 8 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 19 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  1299 PLN netto (do 3 grudnia)
  1499 PLN netto (od 4 grudnia)

ZDALNIE: 09 grudnia 2021r. — UWAGA: zostały tylko 4 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 26 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  1199 PLN netto (do 2 grudnia)
  1399 PLN netto (od 3 grudnia)

ZDALNIE: 13 grudnia 2021r. — UWAGA: zostały tylko 3 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 24 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  1199 PLN netto (do 26 listopada)
  1399 PLN netto (od 27 listopada)

Warszawa: 16 grudnia 2021r. — zostało 9 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 22 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  1299 PLN netto (do 3 grudnia)
  1499 PLN netto (od 4 grudnia)

Wrocław: 04 marca 2022r. — zostało 9 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 23 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  1299 PLN netto (do 17 grudnia)
  1499 PLN netto (od 18 grudnia)

ZDALNIE: 19 marca 2022r. — zostało 9 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 26 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  1199 PLN netto (do 7 stycznia)
  1399 PLN netto (od 8 stycznia) 

Bezpieczeństwo Aplikacji Mobilnych (iOS i Android)

2 dniowe warsztaty, pokazujące błędy w aplikacjach mobilnych na Androida jak i iOS (wspominamy także o Windows Phone). Poza praktycznymi wskazówkami dla programistów jak unikać błędów i zapewniać bezpieczeństwo przetwarzanym przez aplikacje danym, na szkoleniu prezentowane są narzędzia i techniki służące do analizy aplikacji mobilnych pod kątem bezpieczeństwa. Każdy programista aplikacji mobilnych powinien móc samodzielnie sprawdzić czy tworzony przez niego kod i sposób komunikacji aplikacji z backendem w chmurze nie stwarza ryzyka dla danych użytkownika. Po tym szkoleniu będzie w stanie to zrobić, a nawet — jesteśmy pewni — będzie mu to sprawiać przyjemność :) Bonusem jest poznanie wielu narzędzi ułatwiających debugging aplikacji i diagnostykę w środowiskach mobilnych.

ZDALNIE: 02-03 grudnia 2021r. — UWAGA: zostały tylko 3 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 24 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2199 PLN netto (do 29 listopada)
  2499 PLN netto (od 30 listopada)

Warszawa: 13-14 grudnia 2021r. — UWAGA: zostały tylko 3 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 18 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2199 PLN netto (do 3 grudnia)
  2499 PLN netto (od 4 grudnia)

Kraków: 04-05 kwietnia 2022r. — zostało 8 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 27 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2199 PLN netto (do 30 grudnia)
  2499 PLN netto (od 31 grudnia) 

Bezpieczeństwo Systemu Windows

2 dniowe warsztaty, pokazujące jak można za darmo (a mimo to rzetelnie) zabezpieczyć system Windows przy użyciu w budowanych w to środowisko mechanizmów i dodatkowego (także darmowego) oprogramowania Microsoftu. Zabezpieczyć przed popularnymi atakami zarówno ze strony “włamywaczy” zewnętrznych jak i złośliwych (lub nieroztropnych) pracowników.
Uczestnicy na szkoleniu mają do dyspozycji kontroler domeny i “końcowkę” (Windows 10). W trakcie szkolenia za pomocą wbudowanych w Windows (choć nie zawsze popularnych) mechanizmów oraz dodatkowego zewnętrznego oprogramowania stworzą bezpieczną do pracy w środowisku biurowym konfigurację. Jeśli zastanawiałeś się kiedyś jak “zamknąć” użytkownikowi możliwość popełnienia błędu na stacji z Windowsem — to szkolenie jest dla Ciebie. Przy czym Maciek, który od kilkunastu lat opiekuje się bezpieczeństwem bankowych sieci pracowniczych pokaże Ci, że poprawnie zrobiony hardening stacji roboczej wcale nie oznacza paraliżu pracy pracownika i ciągłych telefonów do supportu, że czegoś nie da się zrobić.

ZDALNIE: 14-15 lutego 2022r. — zostało 8 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 24 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2499 PLN netto (do 17 grudnia)
  2799 PLN netto (od 18 grudnia)

Warszawa: 28-29 marca 2022r. — zostało 5 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 29 października 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2499 PLN netto (do 17 grudnia)
  2799 PLN netto (od 18 grudnia)

Kraków: 09-10 maja 2022r. — zostało 8 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 27 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2499 PLN netto (do 24 grudnia)
  2799 PLN netto (od 25 grudnia) 

Informatyka Śledcza (tajniki służb — computer forensics)

2 dniowe warsztaty, których celem jest nauczyć jak poprawnie zbierać informacje na temat incydentów teleinformatycznych poprzez analizę sprzętu komputerowego “podejrzanego” (np. pracownika lub klienta). Trener Witek, to biegły sądowy, który kładzie nacisk na pracę zgodnie ze sztuką tak, aby zebrane dane można było wykorzystać jako dowód w trakcie ew. sprawy w sądzie. W zakres szkolenia wchodzą także kwestie odzyskiwania danych i ustalania tego, co “podejrzany” robił na komputerze poprzez analizę tzw. artefaktów w systemie operacyjnym i aplikacjach takich jak przeglądarki i komunikatory. Z racji bogatego doświadczenia Witka w pracy z polskim wymiarem sprawiedliwości, uczestnicy tego szkolenia otrzymają wiedzę, która uprości im każde “dochodzenie”. Wiedzy tej na próżno szukać w ustawach lub podręcznikach do informatyki śledczej.

Warszawa: 16-17 grudnia 2021r. — UWAGA: zostały tylko 4 wolne miejsca
Ostatnio ktoś zarejestrował się 22 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2599 PLN netto (do 3 grudnia)
  2899 PLN netto (od 4 grudnia)

ZDALNIE: 03-04 marca 2022r. — zostało 7 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 21 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2599 PLN netto (do 17 grudnia)
  2899 PLN netto (od 18 grudnia)

Kraków: 26-27 maja 2022r. — zostało 9 wolnych miejsc
Ostatnio ktoś zarejestrował się 27 listopada 2021r. → zarejestruj się na to szkolenie

  2599 PLN netto (do 17 grudnia)
  2899 PLN netto (od 18 grudnia)
 

Wolisz szkolenie zamknięte, tylko dla pracowników Twojej firmy?

Wszystkie szkolenia z naszej oferty możemy też zrealizować w wariancie dedykowanym dla zamkniętej grupy pracowników Twojej firmy. Jeśli masz więcej niż 6 osób zainteresowanych danym tematem, to szkolenie zamknięte będzie dla Waszej firmy korzystniejszym wyborem. Aby uzyskać ofertę na szkolenie zamknięte/dedykowane, napisz do nas na adres projekty@niebezpiecznik.pl lub zadzwoń pod numerem: 12 44 202 44.

Przeczytaj także:

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: