22:23
13/7/2015

Dowcipne.

Twitter

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. adamrezich 4 minutes ago

  D.TUSK sounds like a secret Street Fighter character.

  ^^

  • spróbuj zacząć alternatywnie od ‘admin1’

 2. D. Tusk, D. Tox

 3. Sprawdziłem to. Na początku był rzeczywiście błąd wewnętrzny serwera, potem Twitter wspomniał coś o uprawnieniach mojego konta. Widać Twitter nie lubi Donalda Tuska…

 4. same “d. t” nie działa ;D
  widać uważa to jako jakąś próbę wstrzyknięcia się w kod

 5. twitta* ;)

  • tweeta* ;]

 6. Tweety nie mogą się zaczynać od “D.”.

 7. Laczego?

 8. Widać że słabo fuzzowali.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: