14:39
31/1/2021

W tym roku także gramy z WOŚP! Możecie licytować 3 aukcje z których cały dochód zasili konto fundacji.

Grzybka?

Pierwsza aukcja jest dla każdego. Można na niej wylicytować naszą kultową, niepodłączoną do internetu torbę w limitowanej, niedostępnej nawet na torrentach, pandemicznej wersji. Czerwonej jak oczy bezpiecznika na widok tego, co wyprawia się w niektórych firmach. W tę aukcje warto kliknąć dla samego przeczytania opisu torby — gwarantujemy, że nie pożałujecie! A jakby komuś takich opisów było mało, to tu znajdzie więcej. ;)

Grzyby nie są elementem aukcji, sorry.

Szpiegowanko?

Druga aukcja jest przeznaczona dla tych bardziej wkręconych w temat IT. Wylicytować można udział w naszym internetowym kursie OSINT-u, którego grupa uczestników liczy już 1900 osób.

Wygrana w aukcji daje wieczysty dostęp do materiałów i grupy, czyli czegoś co za chwilę będziemy oferowali tylko w ograniczonych abonamentach, na 3, 6 lub 12 miesięcy. Standardowa i obecna cena tego kursu wynosi 3899 PLN. W minionych miesiącach z różnych okazji ogłaszaliśmy promocje (i jeszcze pewnie będziemy — tu można się zapisać na newsletter w tym temacie), ale zawsze obiecywaliśmy, że nigdy nie będzie taniej niż jest w ramach danej promocji. I słowa dotrzymujemy, dlatego na aukcji cena wywoławcza równa jest cenie z ostatniej promocji i wynosi 1660 PLN.

Om nom nom nom?

Trzecia aukcja jest dla koneserów. Wspólny lunch z Piotrkiem, założycielem Niebezpiecznika, bezpiecznikiem z 16 letnim doświadczeniem i wielokrotnym zdobywcą nagród, nie tylko na branżowych konferencjach. W trakcie spotkania zwycięzca będzie mógł:

 • porozmawiać z Piotrem o swoim pomyśle na biznes, nie tylko z obszaru cybersecurity, także od strony jego prowadzenia i rozkręcania
 • wypytać o to jak w szczegółach działa branża bezpieczeństwa w Polsce,
 • dowiedzieć się jak zabezpieczyć swoje życie (rodzinę i biznes) oraz które zabezpieczenia warto mieć, a które są ściemą oraz skonsultować problem techniczny związany z bezpieczeństwem lub systemami iOS i Mac OS :)
 • pozyskać wiedzę na temat tego jak zagwarantować prywatność i poufność we współczesnym świecie
 • poznać tajniki tworzenia widowiskowych i przekazujących wiedzę wystąpień publicznych
 • dowiedzieć się jaki sprzęt audio i video kupić oraz jak ustawić światło, aby dobrze i “filmowo” wypaść przed kamerą na videokonferencjach, nawet tą wbudowaną w laptopa:

  Tu podczas zadawania pracy domowej na jednym ze szkoleń

 • otrzymać wskazówki jak pisać techniczne treści, aby były zrozumiałe dla każdego
 • posłuchać o tym jak zaparzyć najlepsze espresso na świecie i przygotować się na atak zombie.

Piotr jest autorem i współautorem wielu niebezpiecznikowych szkoleń, więc obszarów do rozmowy na pewno Wam nie zabraknie.

Żeby uniknąć wątpliwości: licytacja dotyczy spotkania z 1 osobą, a lunch będzie miał miejsce na Zoomie/Teamsach/Skype/Meet, w ustalonym przez obie strony terminie i potrwa do 45 min. Każdy kanapki robi sobie sam :)

Licytujże!

No, to licytujcie! Niech dziecięca medycyna wejdzie dzięki Wam na wyższy poziom! Tutaj wszystkie nasze aukcje, z których cały dochód leci na WOŚP.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A jak cena przekrocy 10 000 PLN to zalecacie wysłać zdjęcie dowodu czy nie? ;)
  https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-dla-wosp/jak-w-aukcjach-allegro-dla-wosp-licytowac-przedmioty-powyzej-10-000-zl-R8q94WXoYfy

  • Przesyłanie niezmodyfikowanego zdjęcia dowodu zdecydowanie odradzamy, zawsze. Ale w Allegro nie jest tak źle: na dowodzie ma być widoczne tylko imię, nazwisko i data ważności. Resztę warto zakryć. Play pokazywał jak to robić: https://niebezpiecznik.pl/post/play-wprowadzi-prezerwatywy-do-kserowania-dowodow-efekt-rodo-i-wyroku-nsa/ (w tym przypadku można jeszcze ostrzej). A z rachunkiem ciekawa sprawa – rachunek za parking też przejdzie? :)

  • Myślę, że taka marka jak Niebezpiecznik mogłaby się dogadać z Allegro i zaproponować im lepszą procedurę. Zwłaszcza że to “jednorazowa” akcja marketingowa i zapewne i tak te dowody weryfikują ręcznie. Może wystarczyłoby zalecenie aby na zdjęciu dowodu dodać znak wodny “Do wykorzystania tylko przez Allegro”? Ja rozumiem, że ciężko z bezpiecznymi procedurami przebić się do głowy marketingowców / zarządu dużej kroporacji (w końcu bezpieczeństwo to zawsze koszt, mniejsza konwersja itp), ale jednak kropla drąży skałę. Allegro też powinno zrozumieć, że na zafanie (“zdjęcia usuniemy niezwłocznie po potwierdzeniu Twoich danych”) muszą zasłużyć.

 2. Oj, szkoda, przydała by się taka akcja, że Piotr wpadnie i tak jak Andrzej Chyra posprzata ci komputer ;-)

  • NIebezpiecznika chętnie bym wspomóg finansowo bo warto licytować dla nich , ale organizacjom mówię nie.

   Dlaczego niebezpiecznik nie chce mieć własnej fundacji? Kasę by można przeznaczać na jakieś szkolenia dla biednych dzieci itd.

 3. Rozumiem że napis “czarna” na czerwonej torbie to dodatkowy element zabezpieczenia/maskowania i został tam umieszczony (pozostawiony) świadomie?

  • Wszystko stanie się jasne (albo ciemne) jak zwycięzca otworzy czerwoną torbę.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: