12:19
14/6/2017

Jeśli masz więcej niż 30 lat, nawet nie próbuj zrozumieć tego posta. Jesteśmy testowo na Snapchacie, gdzie Kuba będzie publikował zajawki tekstów i inne typowo Snapchatowe treści skupione wokół tematyki security.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

16 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Piekienlnie dobry nick. Czy tam snap id, czy jak to się zwie.

 2. znając was… to boję się tam wleźć ;>

 3. Eee… snap co? Za stary jestem ;p

 4. Walcie się. Mam 44. Wiem co to snap. Nawet jeśli nie używam

  • Wiedziec, a uzywac, to dwie rozne bajki :)

  • A po co używać? Kolejny komunikator z jakimś tam dodatkowym bajerem. Poczytaj sobie wywnętrzanie się młodych na Antyweb albo Spidersweb nad takimi aplikacjami. Aż trafisz na artykuł jak jeden z drugim wreszcie zauważyli że doszło do absurdu że trzeba mieć poinstalowanych 5 komunikatorów żeby z ludźmi się komunikować… Snapy, Vibery, Messengery, Watsupy, Skypy i inne badziewia a wszystkie wynalazły koło na nowo… Tak jak Apple Exploratora plików. To ja brzydko mówiąc leję na to. Jak będę się chciał skomunikować to użyje SMS przynajmniej mam pewność że ma to każdy. Przynajmniej ominie mnie problem zżerania ramu przez Messengera, poszukiwania wersji lite itp.

 5. A ja wiem po co to. Chcą jak Britney sterować swoim botnetem

 6. Spadówa, mam 31 lat i … nie zrozumiałem tego posta. Ale to nic do sprawy nie wnosi :P

 7. Przekonacie małolaty, żeby nie doklejały tych uszu?

 8. “666” w nicku trąci trochę gimbusiarnią. Swoją drogą na wypoku ktoś ostatnio wylewał smuty że na portalu aukcyjnym nie chciano mu czegoś sprzedać bo miał, niespodzianka, “666” w nicku. Hm…

  • Szatan: najbardziej znany gimbus – historia prawdziwa

 9. Oświećcie 30-letniego starucha, jaki jest tego sens? Z tego co wiem to Snapchat charakteryzuje się tym że po jakimś czasie przesyłane wiadomości są usuwane, w związku z tym dobrze nadaje się do przesyłania mniej lub bardziej niecenzuralnych sweet foci przez nastolatki, ale jaki jest cel używania tego przez portal zajmujący się reklamowaniem szkoleń związanych z bezpieczeństwem informatycznym?

  • Jeszcze większy staruch też tego nie rozumie. Widocznie chodzi o szum, dużo szumu. Szkoda, że jednocześnie zaśmiecany jest też system komentarzy tutaj wpisami w stylu “przylazłem”.
   Ponadto o ile rozumiem tą modę na bycie wszędzie to nie rozumiem dlaczego w każdym z serwisów publikuje się inne treści zamiast robić to w jednym miejscu a w pozostałych tylko linkować – ogarnąć tego potem nie sposób, a i sam serwis się rozmienia na drobne.

  • jak nie wiadomo o co chodzi…

 10. snapchat nie dziala z zainstalowanym Xposed, wiec nie powinien dzialac w ogole. (xposed to cos a’la tweaksy z cydii na andro)

 11. Sramchat ma niewiele wspólnego z bezpieczeństwem danych. To aplikacja klozet-source, więc nie wiadomo, czy wiadomości są tak szyfrowane, żeby tylko nadawca i odbiorca mógł je odczytać, w dodatku może nadużywać swoich uprawnień. Nie mówiąc już o tym, że automatyczne usuwanie wiadomości (ze smartfona – ciekawe jak długo trzymają je na serwerach?) można łatwo obejść.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: