11:43
25/9/2011

W najbliższy piątek w Poznianiu rozpocznie się HackFest 2011, czyli 48 godzinny maraton programistyczny. Miło jest nam poinformować, że objęliśmy patronat nad tym wydarzeniem i serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie.

HackFest 2011

Jednym z tematów HackFest 2011 jest bezpieczeństwo. Zadaniem uczestników 48 godzinnego maratonu programistycznego bedzie zaprojektowanie najciekawszej aplikacji związanej z motywem przewodnim eventu.

HackFest 2011

HackFest 2011

W imprezie udział biorą uznani webdeveloperzy, Tomasz Kopacz z Microsoftu, Łukasz Langa z Grupy Allegro oraz Wojtek Kuśmierek i Damian Wielgosik.

HackFest 2011 jest organizowany przez Fundację Polak 2.0 odbywa się w dniach 30.09-2.10.2011 w centrum wykładowym Politechniki Poznańskiej. Szczegółowe informacje o imprezie znajdziecie na stronie HackFestu


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. hardkorowy koksu na okładce ;))

  • co ty nie powiesz :D

  • Tak właśnie upadł wizerunek hakera jako wychudzonego nastolatka.

 2. O w mordeczkę… Gość w sam raz do oldschoolowego ee… ŁAMANIA haseł ;D

  • on byłby dobry w łamaniu metodą brute force ;)))

  • Zdecydowanie tak, skojarzyło mi się z paskiem xkcd http://xkcd.com/538/ :D

 3. Ktoś wie, gdzie wisi lista tematów? Jakoś nigdzie nie mogę tego znaleźć, niby miała być ogłoszona 22 września.

  • Już sobie znalazłem, bylo tylko na F*c*booku… “bezpieczeństwo, e-commerce lub mobile”, jakby ktoś chciał wiedzieć.

 4. @Lulz, myślę że niepotrzebny byłby mu łom wystarczy żeby grzecznie poprosił :]

 5. widze ze bedziecie jesc stejki z krowy i nie bedzie opier*@$#&*! sje

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: