4:36
10/2/2013

Już po raz kolejny Niebezpiecznik objął patronat nad konferencją Security – Management – Audit Forum, która odbędzie się 5-6 marca 2013 r. w Warszawie. Semafor 2013 to wspólny projekt tygodnika Computerworld, ISSA oraz ISACA Warsaw Chapter.

SEMAFOR 2013

Tematyka SEMAFOR 2013 skupiać się będzie wokół trzech głównych bloków tematycznych: nadzoru i zarządzania IT, bezpieczeństwa informacji i ochrony cyberprzestrzeni.

Gośćmi specjalnymi tej edycji konferencji będą:

  Ira Winkler – prezes ISSA
  Wojciech Rafał Wiewiórowski — Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych
  Eoin Keary – CTO, założyciel BCC Risk Advisory Ltd, wiceprezes OWASP
  John Mitchell, ISACA London Chapter
  Derek J. Oliver – CEO Ravenswood Consultants Ltd

Na konferencji wystąpi także Piotrek Konieczny, założyciel Niebezpiecznika, który opowie uczestnikom o wykorzystaniu socjotechniki (ang. social engineering) podczas testów penetracyjnych.

Specjalnie dla użytkowników Niebezpiecznika przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową — do 20 lutego tylko 1341 zł netto zamiast 1699 zł netto. Aby skorzystać ze zniżki prosimy o rejestrację przez ten formularz i wpisanie w polu organizacja: niebezpiecznik.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Inżyniera społeczna. Ta socjalna to raczej
  zasiłki.

 2. Inżynieria społeczna. Socjalna dotyczy zasiłków.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: