22:43
12/5/2014

Ci, którzy raz wybrali się na konferencję infoShare, zapewne wracają do Gdańska co roku. Niebezpiecznik jest obecny na infoShare od ho ho ho… i w tym roku również będziemy mieli swój skromny wkład w agendę konferencji — tym razem będzie to wykład dotyczący “socialterroryzmu” oraz pozostałych metod hackowania Facebooka — oczywiście nie zabraknie zabawy w “słoneczko” ;)

O Infoshare

Zacznijmy od najważniejszej rzeczy — na ósmą edycję konferencji, dzięki heroicznym wysiłkom organizatorów (Grześka Borowskiego, Andrzeja Kiesza, Marcina Pokojskiego, Tomasza Pawula oraz Marty Leczkowskiej) wejściówka jest zupełnie darmowa (!!!). W dodatku po pierwszym dniu wykładów odbywa się kultowa impreza, na której motywem przewodnim są …dzik zagryzany małpimi mózgami oraz doskonalenie technik wstrzyknięć w kolejkę do baru ;)

W tym roku udział w konferencji weźmie ponad 2500 uczestników (przedsiębiorców, programistów, managerów) oraz 60 prelegentów z całego świata (w tym tak znane postacie z Polski jak Michał Sadowski, twórca narzędzia do monitoringu sieci Brand24 (całkiem przydatnego w fazie rekonesansu podczas testów penetracyjnych) oraz Paweł Tkaczyk, guru grywalizacji, od którego możecie nauczyć się kilku inspirujących sztuczek socjotechnicznych — w tym roku wystąpi z le-gen-dar-ną “prelekcją numer 9” ;)

Pozostałe tematy prelekcji najbardziej związanych z tematyką naszego serwisu, to m.in. testy automatycznie w Selenium, tworzenie aplikacji na Google Glass i opis architektury Stack Overflow oraz kryptowaluta Bitcoin.

Rejestracja

Konferencja odbywa się 22 i 23 maja 2014 w Gdańsku, na bursztynowym stadionie PGE Arena. Z pełną agendą podzieloną na kilka ścieżek możecie zapoznać się tutaj. Zachęcamy do rejestracji …i do zobaczenia na miejscu!

Aha, warto się sprężyć z rejestracją, bo lada dzień zostanie zamknięta.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Gdańsk … dalej się nie dało? :(

  • Jest jeszcze Zakopane

  • Jakby Ci zależalo to pojechałbyś o wiele dalej. Najwidocznie to nie jest impreza dla Ciebie (choćby z faktu “narzekania”).

  • infoShare zawsze było w Gdańsku, a Piotrek zawsze był na infoShare. To już tradycja.
   niebezpiecznik często organizuje szkolenia na południu Polski, więc nic nie zaszkodzi, aby raz na jakiś czas pojechać na północ uzupełnić zapasy jodu:) Zapraszamy.

  • @Ja
   Do Zakopanego mam przysłowiowy rzut beretem.

   @Grzegorz
   Dojechałem tam kiedyś tam rowerze :P Fakt, teraz mi nie zależy.

 2. W końcu Gdańsk – ciągle Kraków Kraków Kraków…
  Ja klasycznie w terminie infoshare będę w delegacji :-/

 3. Mała pomyłka – konferencja odbędzie się w Amber Expo, a impreza na PGE Arenie. :)
  Do zobaczenia! :)

 4. To jest impreza tylko dla FIRM ? Formularz: Firma/organizacja * ?

  • @jakub: nie tylko dla Firm. To tylko pole, w którym można wpisać dla jakiej firmy pracuje uczestnik.

 5. Jeśli ktoś nie dostał potwierdzenia na maila po rejestracji to może to być jeden z powodów.
  Jeżeli nie poprawią konfiguracji swojego serwera poczty lub DNS
  Bo jak widać odpowiadają z domeny widmo ;)

  NOQUEUE: reject: RCPT from unknown[195.85.230.175]: 450 4.1.8 : Sender address rejected: Domain not found;
  from= to= proto=ESMTP helo=

  ; <> DiG 9.8.3-P4 <> infoshare.npc.pl mx
  ;; global options: +cmd
  ;; Got answer:
  ;; ->>HEADER<<- opcode: QUERY, status: NXDOMAIN, id: 41298
  ;; flags: qr rd ra; QUERY: 1, ANSWER: 0, AUTHORITY: 1, ADDITIONAL: 0

  ;; QUESTION SECTION:
  ;infoshare.npc.pl. IN MX

  ;; AUTHORITY SECTION:
  npc.pl. 469 IN SOA dns.npc.pl. admin.dns.npc.pl. 2014041802 28800 14400 3600000 86400

  ;; Query time: 0 msec

 6. hacked… później tylko wystawić fakturkę za płatne odsyłacze :)

 7. Ja w tym roku niestety pasuję.

 8. Cholera, a ja z meksyku wracam 29. Chetnie bym pojechal, mam nadzije, ze dacie solidne sprawozdanie.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: