21:08
20/8/2013

Ma Spiegel.

Dagger Complex, amerykańska baza wojskowa w Hesse, Griesheim, obok Frankfurtu to centrum programu NSA o nazwie XKeyscore. European Cryptologic Center według raportów NSA też mieści się w Griesheim i w programach treningowych XKeyscore zdoboło najwięcej punktów. I odznak. Bo Brytyjczycy, którzy odpowiadali za organizację treningu wbudowali w program treningowy “osiągnięcia”, które można było zdobyć…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ciekawe, czy ktoś zrobi akcję crowd-sourcingową na kickstarterze: zrzutka na drona z ładunkiem EMP. Coś a’la https://www.youtube.com/watch?v=yMOZvEnbPSU

    Swoją drogą, zauważył ktoś, że to dość dziwne, że “amerykańska baza wojskowa” jest koło Frankfurtu?

  2. Dlaczego dziwne?

    • Bo przecież wiadomo, że wszystko co tajne jest w Strefie 51.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: