21:08
20/8/2013

Ma Spiegel.

Dagger Complex, amerykańska baza wojskowa w Hesse, Griesheim, obok Frankfurtu to centrum programu NSA o nazwie XKeyscore. European Cryptologic Center według raportów NSA też mieści się w Griesheim i w programach treningowych XKeyscore zdoboło najwięcej punktów. I odznak. Bo Brytyjczycy, którzy odpowiadali za organizację treningu wbudowali w program treningowy “osiągnięcia”, które można było zdobyć…

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ciekawe, czy ktoś zrobi akcję crowd-sourcingową na kickstarterze: zrzutka na drona z ładunkiem EMP. Coś a’la https://www.youtube.com/watch?v=yMOZvEnbPSU

    Swoją drogą, zauważył ktoś, że to dość dziwne, że “amerykańska baza wojskowa” jest koło Frankfurtu?

  2. Dlaczego dziwne?

    • Bo przecież wiadomo, że wszystko co tajne jest w Strefie 51.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: