20:18
17/6/2012

* Nowy numer magazynu OUCH!

Wyszedł nowy OUCH! – Biuletyn Bezpieczeństwa Komputerowego wydawany przez SANS. Ten numer poświęcony jest bezpiecznemu korzystaniu z usług w chmurze – temat bardzo aktualny, ze względu na awarię e24cloud, która obiła się mocny echem w polskim Internecie i o której też pisaliśmy na Niebezpieczniku.

“Chmura nie jest ani dobrem ani złem, to po prostu narzędzie którym można się posłużyć.”

Bezpośredni link do wersji angielskiej i polskiej.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. uoi! trois pages!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: