11:30
10/5/2012

Niebezpiecznikowe szkolenia z Atakowania i Ochrony Webaplikacji doczekały się kolejnej edycji. Najbliższy termin to 31 maja. Szkolenie trwa 2 dni (plus jedno popołudnie związane z after-party ;).

Szkolenia z bezpieczeństwa webaplikacji

Ponad 500 osób, które uczestniczyły w naszych szkoleniach w zeszłym roku wiedzą, że szkolenia u nas to tak naprawdę 2 dni ostrych warsztatów przed komputerem :) Do dyspozycji uczestników oddajemy podatne na atak serwisy internetowe, na których studenci własnoręcznie wykonują ataki na webaplikacje i testują szereg narzędzi służących do wykrywania podatności. Podczas szkolenia nie dzielimy się tylko “teorią i praktyką”, ale omawiamy także realne przypadki pochodzące z wykonywanych przez nas pentestów.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem zapraszamy do zapoznania się z jego szczegółowym programem i rejestracji. Po najbliższym terminie szykuje się długa przerwa w szkoleniach (wymuszona przez Euro 2012) — warto więc złapać miejsce już teraz :)

Jednocześnie przypominamy, że na zaczynające się w poniedziałek 14 maja szkolenie z Bezpieczeństwa Sieci Komputerowych (testy penetracyjne) są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zapraszamy do rejestracji!

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. A sa jakies znizki dla maturzystow? :D

  2. ja chcę jeszcze raz ;o)

  3. Jaki koszt? I gdzie maja sie odbywac te warsztaty?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: