11:25
7/7/2014

Świetny poradnik GIODO, zarówno dla osób, które dopiero starają się o pracę, jak i dla tych, którzy już są pracownikami. Także pracodawcy wyniosą z niego wiele cennych informacji.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Za bardzo skupiono się na wątku miejsca pracy (rekrutacja, monitoring, biometria). Przewodnik jakby dla pracodawców (typu co im wolno a czego nie). A brakuje aspektów całkiem przyziemnych [1] – np. logowanie się na swoje konta z pracy, cały temat służbowych telefonów (posiadanie, odbieranie, udostępnianie), poczta elektroniczna etc. No ale zawsze coś.
    [1] Chyba, przejrzałem tylko pobieżnie.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: