11:38
31/8/2022

Po raz kolejny ruszamy w Polskę z naszym najlepszym, pełnym praktycznych pokazów ataków na żywo wykładem pt. “Jak nie dać się zhackować?“. Już we wrześniu będziecie nas mogli spotkać na żywo w aż 9 miastach, a racji 50 edycji tego wykładu przygotowaliśmy krótki filmik, pokazujący jak wykład wygląda “od kuchni” i co sądzą o nim uczestnicy. Zapraszamy Was do obejrzenia i oczywiście do zapisów na poniższe terminy. To nie webinar, więc liczba miejsc jest ograniczona — kto pierwszy ten lepszy :-) Dlatego nie zwlekajcie, zwłaszcza że na kilka z terminów wrzuciliśmy właśnie promocyjną pulę biletów!

 

Zobacz filmik!

O wykładzie

Ten wykład to 3,5 godziny tego, co w temacie cyberbezpieczeństwa powinien wiedzieć każdy kto korzysta z internetu. Podczas spotkania:

 • pokazujemy wiele ataków na żywo. Infekujemy, łamiemy hasła, podglądamy przez kamerki, wykradamy dane ze smartfonów, podszywamy się pod prezydenta ;) Te demonstracje, często realizowane z udziałem publiczności mocno otwierają oczy i pozwalają uczestnikom wykładu (bezboleśnie) przekonać się, co by było, gdyby to ktoś inny na Tobie taki atak zastosował.
 • przekazujemy praktyczne rady, ale tylko te które faktycznie są sensowne, takie jakie sami sprawdziliśmy w boju i wiemy że działają
 • obalamy mity, dzięki czemu uczestnicy dowiadują się, czego powinni a czego nie powinni się obawiać (chociaż wiele firm chce, żeby się obawiali)
 • poruszamy szalenie istotny element prywatności w internecie, ucząc kilku technik OSINT-owych, które można wykorzystać do zabezpieczenia siebie i najbliższych

 
Z wykładu dowiesz się:

 • Jak poprawnie zabezpieczyć komputer i smartfona, aby nie zostały one zhackowane przez cyberprzestępców
 • Jak nie paść ofiarą popularnych w Polsce internetowych oszustw, scamów i przekrętów
 • Jak chronić swoją prywatność w trakcie korzystania z e-maila, aplikacji i serwisów społecznościowych
 • Jak zabezpieczyć swoje dane i komunikację, aby nie zostały one przez nikogo podsłuchane lub wykradzione
 • Jak bezpiecznie robić zakupy w internecie
 • Jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej

A co najważniejsze, całość przekazujemy przystępnym, zrozumiałym dla każdego językiem i z solidną dawką humoru. Dzięki temu, po 3,5 godzinach wykładu, wiele osób zostaje jeszcze na często trwającą kolejne 3h sesję pytań i odpowiedzi :-) Bo ten wykład jest dla Was. Nikogo nie zostawiamy bez informacji lub porad, których potrzebuje.

Uczestnicy wykładu bardzo doceniają takie podejście, bo średnia ocen jest bardzo wysoko to 9,34/10!

Opinie uczestników

Ten wykład do naprawdę dopracowany materiał. W minionych latach widziały go setki tysięcy Polaków! Zobaczcie co o nim sądzą:

Nie byłem na lepszym wykładzie.

Podobało mi się, że przedstawione to było w sposób zrozumiały dla osób niezwiazanych z IT.

Wykład był bardzo merytoryczny i dlatego przy najbliższej krakowskiej edycji będę chciał kupić wejściówki dla moich rodziców ;)

Wykład oceniam wysoko ponieważ, pomimo dosyć dużej wiedzy na ten tamat (interesuje się bezpieczeństwem, czytam niebezpiecznika od dłuższego czasu a od niedawna pracuje w dziale application security) i pomimo tego że się dużo nie dowiedziałem nowego, to naprawdę fajnie spędziłem czas :). Dostałem też, dodatkowej motywacji, aby jeszcze więcej edukować rodzinę i moich znajomych. Dzięki!

Uważam że wykład był świetny, bardzo dobrze wydane 200 złoty, ;) w przyszłości chciałbym zabrać syna

Dobrze ułożony wykład. Fajnie zebrane narzędzia i tricki. Ogólnie dużo informacji

Przed wykładem wydawało mi się, że jestem w zasadzie bezpieczny, że nie tak łatwo kogoś “zhakować”. Po wykładzie zrozumiałem, że się myliłem. Jeśli ktoś jest odpowiednio zdeterminowany, posiada wiedzę i cierpliwość, to może to zrobić. Warto mu więc to utrudniać w każdy możliwy sposób.

Nie zdawałam sobie sprawy jak łatwo można je pozyskać. BARDZO podobał mi się sposób mówienia, lekkość językowa. Łatwa, i zrozumiała nawet dla osoby która nie zna się na tych informatycznych rzeczach :)

Najbardziej podobało mi się, że przykłady były prawdziwe, a nie wymyślone czy teoretyczne.

Fantastyczny wykład. 3 godziny to nie tak mało jak na jedno podejście, a nawet nie wiem kiedy minęły.

Kup wejściówkę na prezent bliskiej osobie

Ten wykład jest przeznaczony dla wszystkich. Bez problemu zrozumieją go osoby nietechniczne, ale i starzy wyjadacze znajdą coś dla siebie.

Dlatego bez problemu możecie wysłać na ten wykład rodziców, dziadków czy koleżankę albo kolegę z pracy, którzy co chwile łapią się na phihing ;) Można też przyjść z dziećmi, ale ze względu na zawartość rekomendujemy wiek 16+ lub obecność z opiekunem.

Bilet na nasz wykład to dobrze zainwestowane pieniądze, bo koszt “sprzątania” po pierwszym lepszym ataku, np. przejęciu skrzynki czy infekcji wirusem, to zdecydowanie wyższa kwota niż cena biletu. Cyberbezpieczeństwo to obszar w którym lepiej zapobiegać niż reagować po fakcie.

Zaproś nas do swojej firmy z tym wykładem!

Ten wykład, w trochę zmienionej formie realizujemy też dla pracowników firm. Przeszkoliliśmy już blisko milion pracowników polskich i zagranicznych spółek. W niektórych firmach po organizacji jednego “próbnego” szkolenia, bardzo szybko proszeni byliśmy o przeszkolenie wszystkich pozostałych pracowników. Chcesz, żebyśmy przyjechali do Twojej firmy? Daj nam znać wypełniajac ten formularz!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. szkoda że nie odwiedzacie wszystkich wojewódzkich miast czyli 16 zamiast 9

 2. Wrocław – będę wraz z moim zespołem! :)

 3. Dobra wiadomość :)

 4. Lublin odwołany :( będzie jeszcze kiedyś?

 5. Ejjjj Panoooowieeee
  Co to z Rzeszowem się stało?

  • Niestety, było zbyt mało chętnych, aby spotkanie było rentowne. Najbliżej zostaje Kraków, choć pewnie jeszcze kiedyś spróbujemy z Rzeszowem.

 6. Szkoda, że nie u mnie…

 7. Czy wysyłaliście już materiały po wykładzie w Poznaniu? Do mnie nic jeszcze nie dotarło.

 8. Po wykładzie Pana Piotra … mamy rewolucje w firmie … “admin dostał szalu ” :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: