20:15
27/11/2022

* Oh My H@ck 2022

Jak przechytrzyć cyberprzestępców i chronić swoje dane? Przyjdź na Oh My H@ck 2022 i zobacz, co nowego w cybersecurity.

Cybercrime, reverse engineering, forensics, pwning oraz całe mnóstwo innych głośnych i ciekawych tematów, których nie da się tak łatwo zaszufladkować. 6 ścieżek i niemal 50
doświadczonych ekspertów cyberbezpieczeństwa. NA ŻYWO na najbezpieczniejszej konferencji w całym internecie. Jakiej, pytacie? Oh My H@ck, oczywiście!

Tegoroczna edycja OMH odbędzie się stacjonarnie – 3 grudnia (sobota!) w Warszawie. Na miejscu pojawią się między innymi: Dominik Rozdziałowski, Adam Lange, Paweł Maziarz,
Mateusz Szymaniec i Adam Haertle. Możecie liczyć na świetne wykłady, mnóstwo ciekawych spotkań i dyskusji oraz oczywiście atrakcje i niepowtarzalny klimat konferencji.

Dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się, jak zhakować pół Internetu odkurzaczem, gdzie, kto i za ile w świecie cybercrime, poznać brudne sztuczki w pozyskiwaniu danych lub zapolować na ransomware, wbijajcie na Oh My H@ck 2022!

Zapisz się z 15% zniżką

Z kodem “123456” możecie zarejestrować się 15% taniej – bilety są dostępne na stronie konferencji.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: