20:15
27/11/2022

* Oh My H@ck 2022

Jak przechytrzyć cyberprzestępców i chronić swoje dane? Przyjdź na Oh My H@ck 2022 i zobacz, co nowego w cybersecurity.

Cybercrime, reverse engineering, forensics, pwning oraz całe mnóstwo innych głośnych i ciekawych tematów, których nie da się tak łatwo zaszufladkować. 6 ścieżek i niemal 50
doświadczonych ekspertów cyberbezpieczeństwa. NA ŻYWO na najbezpieczniejszej konferencji w całym internecie. Jakiej, pytacie? Oh My H@ck, oczywiście!

Tegoroczna edycja OMH odbędzie się stacjonarnie – 3 grudnia (sobota!) w Warszawie. Na miejscu pojawią się między innymi: Dominik Rozdziałowski, Adam Lange, Paweł Maziarz,
Mateusz Szymaniec i Adam Haertle. Możecie liczyć na świetne wykłady, mnóstwo ciekawych spotkań i dyskusji oraz oczywiście atrakcje i niepowtarzalny klimat konferencji.

Dlatego jeśli chcecie dowiedzieć się, jak zhakować pół Internetu odkurzaczem, gdzie, kto i za ile w świecie cybercrime, poznać brudne sztuczki w pozyskiwaniu danych lub zapolować na ransomware, wbijajcie na Oh My H@ck 2022!

Zapisz się z 15% zniżką

Z kodem “123456” możecie zarejestrować się 15% taniej – bilety są dostępne na stronie konferencji.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: