16:25
20/11/2020

Najważniejsza wiadomość na początek. Rezerwujcie czas 27-28 listopada i rejestrujcie się na konferencję Oh My H@ck.

Wirus zmusił bezpieczników do spotkań przez internet

Jesień i zima to zawsze był czas wielu konferencji, na których nasza branża mogła się spotkać, powymieniać wiedzą i przy okazji przybić piątkę, stukając się szklaneczkami z colą. Kto by pomyślał, że w tym roku wszystko do góry nogami wywróci nie kto inny, a …wirus, niekomputerowy. Zamiast się smucić, dostrzeżmy pozytywy nowego. Dzięki przeniesieniu się konferencji do świata online, w końcu można chłonąć wiedzę nie ruszając się ze swojego łóżka, nie marznąć w pociągu doznającym opóźnienia i bez tłoczenia się pod salami przy co ciekawszych wykładach.

Oh My H@ck

Tej konferencji nie trzeba przedstawiać. To znaczy trochę trzeba, bo nazwa uległa zmianie. Rok temu event występował pod nazwą What The Hack, a w tym roku zforkował i tak powstała Oh My H@ack. Konferencja przygotowana specjalnie z myślą o branży IT security. Adam Lange, Paweł Maziarz, Michał Purzyński to pierwsi z kilkudziesięciu specjalistów, którzy będą Was bawili i uczyli. A że nad całością czuwa Adam z Zaufanej Trzeciej Strony, to możecie być pewni, że na Oh My H@ck mięsa nie zabraknie.

W programie m.in.:

  – Hakowanie Sztucznej inteligencji
  – Od u0 do milionera – atakowanie komunikacji międzyprocesowej aplikacji na macOS
  – AppSec & bughunting wspierany maszynowo – czyli o tym jak pozbawić pracy ludzi z security
  – Czy naprawdę nie wolno teraz wysyłać danych do USA i co zrobić, żeby było jak dawniej?
  – Be Cool and hack GraphQL
  – Eksploitacja w g-moll, czyli jak skomponować RCE

Dobra, dawać zniżkę na bilety!

Oto ona: rejestracja z kodem admin123 sprawi, że z ceny biletu odpadnie wam 15%. Rejestracja jest na tej stronie.

PS. Waszej uwadze polecamy zwłaszcza bilety z wyjątkowym zestawem konferencyjnym, w skład którego wchodzi bluza, kraftowe piwo i brandowane gadżety. Wszystkie wykłady będą dostępne przez następne dwa tygodnie po konferencji, więc spokojnie zdążycie przeanalizować każde wystąpienie.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. What The H@ck chyba nie sforkował, ale kontynuuje się pod nową nazwą? Vide https://thehacksummit.com/

 2. What The Hack rozdrobnił się na dwie konferencje: The Hack Summit i Oh My Hack. Organizatorzy tego drugiego nie odpowiedzają na zapytania w tej materii. A szkoda, bo pcyha kroczy przed upadkiem.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: