20:24
18/2/2015

Onion.city indeksuje i pozwala przeszukiwać strony darknetowe. Rozwiązanie oparte jest o bramke tor2web. Listę wszystkich stron z indeksu możecie pobrać stąd.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Funkcjonuje to rownież pod domeną *.onion? Bo w takiej formie jest to deanomizacja na własne życzenie.

  • Jeśli wchodzisz tam z TorBrowsera, to kogo i w jaki sposób deanomizuje?

 2. nn == ‘non nude’

  trust me ;)

  • Czym na prawde jest to ‘nn’? Nie chcę szukać, bo boję się co zobaczę ;p

 3. cloudflare jakoś inaczej działa teraz?

  • Co masz na myśli i jaki ma to związek z tematem?

 4. Ale dużo tych stron :D ahemia.fi chyba lepsza. https://ahmia.fi/search/

 5. Popatrzcie na adres: google.com! To coś po prostu wyszukuje w google z parametrem site: tor2web.org/onion.city. A ja liczyłem na jakąś własną wyszukiwarkę, coś oparte na Yacy, oszustwo!

 6. W tym Torze mało co jest aktualne. Kupa stron z linkami które są nieaktywne, dawno usunięte. Strony widmo. Toż tam mało co żyje.

 7. Witam , ma ktoś jakies aktualne strony . z góry wielkie dzięki

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: