9:35
2/5/2011

* Osama bin Laden zabity

Piszą o tym wszędzie. Temat jest nośny, więc pewnie za chwilę fala black SEO uderzy w wyszukiwarki internetowe, a na maile zacznie spływać spam pt. “zdjęcia zabitego Osama bin Ladena”.
Mniej poważnie, niektórzy żartują, że bin Laden wpadł, bo jego dane adresowe wyciekły przy okazji włamu do PSN, a po sieci krążą takie obrazki:

Osama Bin Laden iPhone

Osama Bin Laden iPhone


O iPhone Trackerze pisaliśmy tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Mnie ten koles w czerni to katolickiego ksieza przypomina :D

  2. Czekajcie…
    Złapali go, zastrzelili strzałem w głowę i ‘pochowali’ na morzu ? Seriously ?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: