9:35
2/5/2011

* Osama bin Laden zabity

Piszą o tym wszędzie. Temat jest nośny, więc pewnie za chwilę fala black SEO uderzy w wyszukiwarki internetowe, a na maile zacznie spływać spam pt. “zdjęcia zabitego Osama bin Ladena”.
Mniej poważnie, niektórzy żartują, że bin Laden wpadł, bo jego dane adresowe wyciekły przy okazji włamu do PSN, a po sieci krążą takie obrazki:

Osama Bin Laden iPhone

Osama Bin Laden iPhone


O iPhone Trackerze pisaliśmy tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Mnie ten koles w czerni to katolickiego ksieza przypomina :D

  2. Czekajcie…
    Złapali go, zastrzelili strzałem w głowę i ‘pochowali’ na morzu ? Seriously ?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: