22:49
25/8/2016

Jeśli ktoś z Was czekał na nasze szkolenie z Atakowania i Ochrony Webaplikacji w Krakowie, to właśnie zwolniły się 2 miejsca w terminie 1-2 września (uczestnicy jednej z firm przenieśli się na termin do innego miasta). Kolejne szkolenie w Krakowie dopiero w listopadzie… Ostatnie 2 wolne miejsca zostały też na szkolenie w Warszawie w październiku (kolejne w Warszawie dopiero w grudniu). Żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy ;)

EDIT: aaaaaand it’s gone! Zapraszamy do rejestracji na listopadowe i grudniowe terminy.

Na poszczególne terminy można rejestrować się tutaj. A opis szkolenia znajdziecie w tym miejscu.

Szkolenia zamknięte (w siedzibie Twojej firmy)

Jeśli Twoja firma ma więcej niż 6 chętnych osób na któreś z naszych szkoleń, to możemy je zorganizować w dogodnym czasie w Twojej siedzibie (albo okolicznym hotelu) i w dodatku na preferencyjnych cenach. Aby poznać szczegóły i otrzymać ofertę, skontaktuj się e-mailowo lub telefonicznie z naszym działem szkoleń: +48 12 44 202 44; szkolenia@niebezpiecznik.pl.

Przeczytaj także:

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. A co ze szkoleniami z pentestów? Kiedy Warszawa? Ostatnie terminy mi nie pasowały :(.

    • Na razie otwarty jest termin krakowski, ale kiedy się zapełni, będziemy wyznaczali termin na Warszawę. Najprawdopodobniej będzie to 19-21 października 2016. Jeśli chcesz sobie “zaklepać” miejsce, pstryknij maila na szkolenia@niebezpiecznik.pl do naszych uroczych koleżanek, które poprowadzą dalej proces rejestracji.

    • Dziękuję :) termin krakowski też mi nie pasuje. Potwierdzę październik z kalendarzem i odezwę się na wskazany adres.

  2. Dlaczego nie ma szkoleń z pentestów i inf śledczej we Wrocku ?

    • Niebawem będą :) Ponieważ spodziewamy się szybkiego “wyprzedania” miejsc, zachęcam do zapisania się na nasz newsletter albo zaklepania sobie miejsca “w ciemno” poprzez maila na szkolenia@niebezpiecznik.pl

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: