13:21
24/4/2020

Pani Natalia, Senior Account Executive agencji Walk PR, która razem z Walk Events wchodzi w skład grupy Walk, napisała do nas z prośbą o publikację informacji prasowej. Rzadko publikujemy informacje prasowe, ale tym razem zrobimy wyjątek. I opatrzymy tę informację prasową naszym wstępem.

Walk Events nie opłaciła nam faktury z listopada 2019

O sprawie nieopłaconych przez Walk Events faktur informował Piotrek na swoim profilu na Facebooku trzy tygodnie temu:

Podtrzymujemy ostrzeżenie i uczulamy naszych Czytelników, z których cześć jest zapraszana na firmowe eventy znanych firm, jakie może organizować akurat agencja Walk Event, aby przed wykonywaniem jakichkolwiek płatnych usług na rzecz tej firmy dwa razy się zastanowili. Bo żadna z dwóch faktur dalej nie została przez firmę Walk Events uregulowana. Natomiast pod postami na Facebooku spółki Walk ujawniają się kolejne firmy, którym Walk Events nie opłaciła faktur za poprawnie wykonane usługi.

Z usług firm wchodzących w skład grupy Walk jednak ktoś korzysta. Wynikiem tego jest e-mail, jaki na nasz adres został przesłany przez Panią Natalię, Senior Account Executive agencji Walk PR.

Gratulujemy grupie Walk tupetu. I oczywiście serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w promowanych przez Walk PR webinarach, zwłaszcza że temat jest na czasie. Może sami weźmiemy udział w niektórych z nich i zapytamy, co zrobić, jeśli firma nie płaci faktury przez 4 miesiące? Te dwa wyglądają najfajniej:

PS. Aha, noty prasowe wysyła się po to, aby zwiększyć ich zasięg. Pani Natalia na pewno na to liczy, więc zachęcamy Was do udostępniania naszego artykułu w Waszych social mediach. Może, jeśli webinary zostaną rozpromowane, uczestników będzie wiele i generalnie — dobrze pójdą — to klienci na rzecz których pracuje Walk zapłacą za zlecenie w terminie. Bo tak robią to wszystkie rzetelne firmy. I może wtedy ktoś z grupy Walk w końcu znajdzie te ~20 000 PLN, które Walk Events jest nam dłużna.

PS2. Docierają do nas głosy, ze chcecie klikalnych linków do zapisów na webinary. Tak więc publikujemy całość informacji prasowej — możecie ją pobrać klikając na ten link tam też znajdziecie daty i linki do zapisu na każdy z webinarów.

A w webinarach naprawdę polecamy wziąć udział. Przygotowali je i przeprowadzą ludzie z firm i instytucji, które znają się na rzeczy i które — czego chyba nie trzeba podkreślać — nie są związane z firmą Walk Events i nie miały świadomości tego, że firma Walk Events nie opłaciła nam faktury. Serio, webinary szczerze polecamy!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Firmie Walk Events przydała by się obsługa przez jakąś agencję PR… Oh wait! :D

 2. Czy chodzi o firmę
  Walk Events Sp. z o.o.
  REGON: 140596694
  NIP: 5252368966
  KRS: 0000264590
  w której zarządzie według KRS Online zasiada

  Kowalczyk Adam Jan Członek Zarządu
  Walkiewicz Szymon Filip Członek Zarządu
  Bieszyński Bartosz Ryszard Prezes Zarządu

  ?

 3. Brawo!
  Tak trzeba postępować z nieuczciwymi firmami!

  • Jeśli chcielibyśmy poświęcić tylko jeden wpis na każdą nieuczciwą firmę nie starczyłoby miejsca w komentarzach. Ostatnio reklamowałem towar – nie dość, że wrócił bez naprawy to jeszcze bez etui.

 4. Jak widzę coś takiego jak w linku to niestety tylko przedpłata. Zdumiewające ile firm w takim przypadku rezygnuje.
  https://rejestr.io/szukaj?q=Szymon+Walkiewicz

  • Rozwiniesz, co cię tu zaniepokoiło?

  • To aż śmierdzi przekrętem na spiralę pomiędzy spółkami…

 5. a nie prościej wezwać przedsądowe wezwane do zapłaty, a w przypadku braku zapłaty skierować pozew do sądu o nakaz zapłaty? :)

  • a skąd wiesz, że tak nie zrobili? pewnie zrobili po takim czasie.

   zauważ że ten tekst ma charakter ostrzeżenia innych więc niebezpiecznik działa tu w interesie publicznym. chroni innych przed tymi samymi kłopotami i zapychaniem potem sądów pozwami o nakaz zapłaty. i słusznie bo zwłaszcza teraz przed nierzetelnymi firmami trzeba ostrzegać, jak ludzie są zdesperowani i szukają każdej pracy.

  • O! To może opiszą jak działa (nie)sławny Sąd Internetowy z Lublina :)

   @Niebezpiecznik! Chcemy tego! :)

 6. @sdad
  Działa tak jak ma działać – jak straszak. To tak naprawdę duża skrzynka podawcza, do której każdy może coś wrzucić i, co najważniejsze, każdy może się też bronić. Co do samych metod pracy to wiadomo, nie jest kolorowo i wielu rzeczy można się przyczepić. Może gdyby był większy głos w tym temacie to coś się poprawi, bo niestety wszystkie nasze “rządy”, wychodzą w tym temacie z założenia, że skoro coś działa to jest OK i nic zmieniać nie trzeba. Ale to chyba ogólnie dotyczy całej administracji.

 7. Niestety strona z webinarem nie działa.

 8. Zapłacili Wam? Znów się chwalą swoim profesjonalizmem na LinkedIN, szkoda, że nie wynika on z dotrzymania warunków umowy z dostawcami ;/
  https://www.linkedin.com/posts/walk-pr_walkpr-activity-6720291977797152768-fvXp

  Walk Events Sp. z o.o.
  REGON: 140596694
  NIP: 5252368966
  KRS: 0000264590
  w której zarządzie według KRS Online zasiada

  Kowalczyk Adam Jan Członek Zarządu
  Walkiewicz Szymon Filip Członek Zarządu
  Bieszyński Bartosz Ryszard Prezes Zarządu

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: