13:36
5/12/2014

Yo Dawg! ;)

Google Chrome fake phishing

Google Chrome fake phishing

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. “Phishingception”

    • Mam wrażenie, że ludzie którzy używają słowa incepcja w takim kontekście nawet nie oglądali tego filmu… Bo chyba jasno z niego wynika, że incepcja to zaszczepienie komuś idei, a nie słowo na określenie snu w śnie…

    • Niestety, ale incepcja nic nie znaczny, bo takiego słowa nie ma. Inception to początek, a incepcja to radosne słowotwórstwo debilnych tłumaczy, którzy nigdy nie potrafią przetłumaczyć poprawnie obcych nazw filmów…

  2. @GwynGleidD. Przepraszam, że po roku czasu, ale muszę Ciebie wyprowadzić z błędu. Końcówka słowo tworu Phishingception pochodzi od słowa deception, czyli po polsku zwodzenie a nie inception, które skojarzyło się tobie z filmem :).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: