3:32
3/5/2014

Pomimo oficjalnie ogłoszonego kilka tygodni temu “końca” wsparcia — niektórym się to nie podoba. Przypadek?

Patch tu. A opis 0day’a tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Na Windows 7 te nowe poprawki z 1 maja 2014 są opcjonalne. Trzeba wejść w WU i zainstalować je ręcznie. To w końcu ten błąd był/jest krytyczny czy nie?

  2. To tylko siła rozpędu. W ciągu miesiąca nie zaorali wszystkich linii wsparcia bo przecież świadczą extended support dla winxp. Przy okazji wizerunkowo też urosną wypuszczając patcha i “dbając o bezpieczeństwo obecnych użytkowników ale namawiamy ich do zakupu nowszych systemów bo to była jednorazowa akcja”.

  3. Przecież MS oferuje wsparcie dla win xp za jedyne 200$ per stanowisko dla firm, które tego potrzebują. Po prostu postanowili wypuścić patcha na 0day, żeby nie rozwalić 50% internetu. Ale co tam. Głupi jestem, nie znam się i nie umiem wyciągnąć logicznych wniosków z materiałów publikowanych 1,5 miesiąca temu.

  4. KB2964358 – to o tej poprawce mowa?

  5. Trochę się zdziwiłem ostatnio gdy win zaproponował mi pobranie aktualizacji :) Myślałem, że to już koniec… Ciekawe jak długo będą wypuszczać takie patche.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: