3:32
3/5/2014

Pomimo oficjalnie ogłoszonego kilka tygodni temu “końca” wsparcia — niektórym się to nie podoba. Przypadek?

Patch tu. A opis 0day’a tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Na Windows 7 te nowe poprawki z 1 maja 2014 są opcjonalne. Trzeba wejść w WU i zainstalować je ręcznie. To w końcu ten błąd był/jest krytyczny czy nie?

  2. To tylko siła rozpędu. W ciągu miesiąca nie zaorali wszystkich linii wsparcia bo przecież świadczą extended support dla winxp. Przy okazji wizerunkowo też urosną wypuszczając patcha i “dbając o bezpieczeństwo obecnych użytkowników ale namawiamy ich do zakupu nowszych systemów bo to była jednorazowa akcja”.

  3. Przecież MS oferuje wsparcie dla win xp za jedyne 200$ per stanowisko dla firm, które tego potrzebują. Po prostu postanowili wypuścić patcha na 0day, żeby nie rozwalić 50% internetu. Ale co tam. Głupi jestem, nie znam się i nie umiem wyciągnąć logicznych wniosków z materiałów publikowanych 1,5 miesiąca temu.

  4. KB2964358 – to o tej poprawce mowa?

  5. Trochę się zdziwiłem ostatnio gdy win zaproponował mi pobranie aktualizacji :) Myślałem, że to już koniec… Ciekawe jak długo będą wypuszczać takie patche.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: