20:15
11/2/2019

Aż się chce zakrzyknąć, który my mamy rok?!

Dziś GG, jutro ICQ a pojutrze cały IRC!

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

25 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Na IRC nie trzeba się rejestrować (ale jest taka możliwość albo nawet przymus jeżeli serwer wymaga)

 2. Jaki jest cel tego podpisu z copyright?

  • Pewnie żeby uwiarygodnić. Albo konwencja berneńska wymaga.

 3. Kto dziś korzysta z Gadu – Gadu …

  • Na tyle mało osób, że serwery przestały padać… xD

   Ah te wspomnienia… :P

  • Ja. Tyle jest wart komunikator, ile są warci ludzie, z którymi możesz się przez niego komunikować. A prawda jest taka, że to całkiem nowoczesny komunikator – na Androidzie nie ma żadnych bugów, reklamy są bardzo nienachalne, oferuje szyfrowanie end-to-end, no i te emotki są jednak nie do pobicia.

  • Również korzystam z gg. Jest to jeden z lepszych komunikatorów. Większość z moich znajomych przesiadło się na gg bo z FB zrobił się straszny syf.

  • Z gg korzysta każdy kto nie chce mieć nachalnego spamu.

  • Dużo osób korzysta do randkowania, bo można tam być anonimowym. Facebook wymaga prawdziwych danych, ŁośAp przypina się do prawdziwego numeru telefonu i w dodatku wszyscy cię widzą, którzy mają twój numer telefonu, a więc także kontrahenci itp. A GG to dawny prywatny internet. Wymyślasz sobie ksywę i już.

 4. Dziś, GG, jutro nk.pl a pojutrze kto wie – może nawet Grono? :-)

  • Nie mogę znaleźć tego Grona na AltaViście… ktoś poda adres z pamięci?

  • @Jan, Altavista tego nie indeksuje, spróbuj Infoseek :-)

 5. Od niedawna nawet GG nie należy do Xevin, tylko do England.pl XDDD

 6. Jakiś kiepski ten “hakier”, taki niezorientowany, bo od niemalże roku GG nie należy do Xevin:D

 7. Jakiś kiepski ten “hakier” (żeby nie napisać noob:D), taki niezbyt zorientowany, bo GG już od niemalże roku nie należy do Xevin:D

 8. A kto dziś korzysta z Messengera? Głupie pytanie… Dużo osób w tym ja. Używałem jakiś czas Messengera i What’s Appa i przestałem tego używać bo moim zdaniem są to gorsze komunikatory. GG jest najlepsze i działa sprawnie zarówno na telefonie jak i komputerze. Masówka niech sobie używa Messengera. A co do tematu to mówiłem koleżance że się właśnie dała nabrać na pishing gdy mi to pokazała. Ja tego nie miałem, ale od razu było widać na kilometr że to jakiś syf.

 9. Glesche – U nas w firmie korzystamy :) ale nie z oryginalnego klienta a komunikatora tylko z WTW. Brak reklam, szybkie działalnie :)

  • ta, z Mirandy z wtyczka do tlenu.

 10. Ale przecież właścicielem GG jest teraz kto England, nie Xevin.

  • Ja np korzystam z Mirandy ;). Wielu niewidomych jej używa.

 11. Kto podaje hasła w internecie :) England.pl jest właścicielem a nie Xevin. Mogliby się lepiej przygotowac do wyłudzania danych hehe. GG ostrzega przed takimi tutaj

  https://www.facebook.com/290607667787/photos/a.320871702787/10157553201517788/?type=3&theater

 12. To może jeszcze taki numer zrobią z Pinngle, albo z Soma Messenger.
  Tego to już w ogóle w Polsce nikt nie ma.

 13. właściciel się nie zgadza
  gg by nie dało komunikatu z zwykłego nr gg

 14. My tu gadu gadu, ale ten problem jest od kilku miesięcy..nowy właściciel nic nie robi w tej materii..i racEj nie zapowiada się aby było lepiej.. można się śmiać ale nie zdziwilbym się gdby przez england.pl nie szła kasa za porno biznes ..który szaleje na gg..wystarcY wejść i skorzystać z Losuj rozmówcę..co 3 konto jest seks kontem..smutne ale prawdziwe..

  • Nie badz naiwny, england tak jak i wszyscy poprzedni wlasciciele kupili to dla bazy maili/telefonow. Ja ze smutkiem swoj piecio i szescio cyfrowe numery usunalem z bazy ponad rok temu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: