19:51
28/4/2013

Konta użytkowników gry World of Tanks zostały zhackowane — atakujący wykradli hashe haseł Wargaming ID. Autorzy gry aby zachęcić do zmiany hasła na nowe, płacą za to.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Bardzo ciekawy pomysł.

  2. WG tonie, niech no WarThunder wprowadzi czołgi i zaraz im 90% odpłynie, za tę tonę bugów.

  3. Pierniczę… Już nigdzie nie można założyć sobie bezpiecznie konta bo wszędzie Ci hasło podpierdzielą….

  4. E tam, płacą walutą, którą sami mogą w każdej chwili “dodrukować”, jak niektóre rządy w czasie kryzysu ;)

  5. No to żeście się dopiero zorientowali, news sprzed tygodnia co najmniej.

  6. Trochę uściślenia sytuacji – 300 gold to ok. 1 euro, raczej niewiele, płacą jednorazowo i tylko przy tej okazji (ładny sposób na wybrnięcie z sytuacji, swoją drogą, a pewnie też promocja “golda”). WoT niezależnie od tego już wcześniej robił sporo w sprawie promocji dobrych praktyk security – sporo zaleceń (in game tips) w trakcie gry dotyczy bezpieczeństwa, nieużywania tego samego konta email i hasła w innych portalach, podkreślane jest znaczenie bezpiecznego konta email i kasowania wiadomości od WoT ze skrzynki.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: