14:24
20/4/2015

* Placeholdery :)

Czytelnik Paweł zarejestrował swój numer — a okazało się, że najwyraźniej jest on z puli złotych numerów ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

16 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Przecież to jest numer taxi eco-car (czy jakoś tak) :)

 2. Prawdopodobieństwo, że ktoś będzie miał dokładnie taki numer telefonu jest maleńkie.

  • Jak maleńkie jeżeli taki numer istnieje…

 3. W temacie jest napisane “placeholdery”, ktoś po prostu spartaczył kod i przekazywana jest zainicjowana zmienna zamiast właściwej wartości.

 4. wystarczy że w kontaktach zapiszesz swój numer pod nazwą 1234567…..itd i wówczas będzie się tobie w ten sposób wyświetlał w wiadomościach tekstowych

  • Uwierz mi, nie było takiej opcji ;)

  • No to może u Ciebie tak dziwnie jest, ale większość nie ma się wpływu na treść SMS-a od operatora :).

  • Nie wiem jaki telefon masz na myśli pisząc o takiej zamianie ale z symbianem^1 to do czynienia raczej dużo nie miałeś. Mój w smsie nie podmienia numeru na nazwę kontaktu. Ciągi numeryczne są tylko podkreślone abyś wiedział, że można spróbować tapnąć na nie i zadzwonić.

 5. Symbian! :D

 6. Nadpis nadawcy PLUS moze byc nieprawdziwy

 7. zwracam honor, nie przyuważyłem że to Symbian. ..

 8. Ach Nokia 5800, stare dzieje … :)

  • Raczej 5230 ;) 5800 ma przednią kamerę.

 9. nie wiem czy owner tego wiekowego telefonu wie, ale można było wgrać w toto port z C7-00 dzięki czemu mieliśmy nowy homescreen i widgety jak w pożądanej w czasach świetności staruszki 5800 N97 ;) O tym że zyskało to na stabilności nie wspomnę ;) to tak na marginesie….

  • Raczej C6-00. C7-00 jest na S^3.

 10. Tak też myśłałem, no i kolor nie ten… :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: