14:50
4/7/2016

HA zawiodło? Czy nie istnieje? Awaria systemu Płatnika — tu na bieżąco komentowana przez przerażone/zrozpaczone księgowe.

Jakby teraz poleciał malspam do księgowyhch z aktualizacją Płatnika rzekomo naprawiającą błąd, to by się działo…

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Phishing na Płatnika czas zacząć, 3…2…1… :D

 2. Haha najlepsze na forum to

  Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /forum-platnik/include/parser.php on line 731

 3. Poczekajcie na fiskalizację online – wtedy dopiero będzie zabawa jak system padnie i sprzedaży nie da się zarejestrować na kasach fiskalnych ;)

 4. HA? Nie znam tego skrótowca..

  • high availability

  • Human Abuse

  • HA – High Availability, czyli w duuuużym skrócie: zapewnienie ciągłości działania usługi…

  • HA = Hells Angels

 5. To nie jest śmieszne. Ludzie maja terminy, a IT w ZUSie po prostu nie dziala. Te panie może i nie wyrażają sie po ludzki, ale niestety sami lokalni admini sa lebiegami w temacie i nie potrafią im pomoc, a się śmieją. A takich, którzy nie mogą dzisiaj i od 2 dni wstecz, wyslac papierów sa miliony w PL. Tych w ZUSie to wali, czy terminy będą przekraczane, ale ci co wysyłają maja zwieracze miękkie.

 6. Każdy admin powinien znać adres http://www.zus.pl i zaglądać w takich przypadkach, bo ZUS wydaje komunikaty w takich przypadkach. Pierwsze co zrobiłem to wszedłem na stronę ZUSU, co zaoszczędziło mi nerwów.

 7. Hm. Czyzby nie bylo wdrozenia na slepym systemie przed wrzuceniem na produkcyjny?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: