14:50
4/7/2016

HA zawiodło? Czy nie istnieje? Awaria systemu Płatnika — tu na bieżąco komentowana przez przerażone/zrozpaczone księgowe.

Jakby teraz poleciał malspam do księgowyhch z aktualizacją Płatnika rzekomo naprawiającą błąd, to by się działo…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Phishing na Płatnika czas zacząć, 3…2…1… :D

 2. Haha najlepsze na forum to

  Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /forum-platnik/include/parser.php on line 731

 3. Poczekajcie na fiskalizację online – wtedy dopiero będzie zabawa jak system padnie i sprzedaży nie da się zarejestrować na kasach fiskalnych ;)

 4. HA? Nie znam tego skrótowca..

  • high availability

  • Human Abuse

  • HA – High Availability, czyli w duuuużym skrócie: zapewnienie ciągłości działania usługi…

  • HA = Hells Angels

 5. To nie jest śmieszne. Ludzie maja terminy, a IT w ZUSie po prostu nie dziala. Te panie może i nie wyrażają sie po ludzki, ale niestety sami lokalni admini sa lebiegami w temacie i nie potrafią im pomoc, a się śmieją. A takich, którzy nie mogą dzisiaj i od 2 dni wstecz, wyslac papierów sa miliony w PL. Tych w ZUSie to wali, czy terminy będą przekraczane, ale ci co wysyłają maja zwieracze miękkie.

 6. Każdy admin powinien znać adres http://www.zus.pl i zaglądać w takich przypadkach, bo ZUS wydaje komunikaty w takich przypadkach. Pierwsze co zrobiłem to wszedłem na stronę ZUSU, co zaoszczędziło mi nerwów.

 7. Hm. Czyzby nie bylo wdrozenia na slepym systemie przed wrzuceniem na produkcyjny?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: