9:55
25/5/2020

Mamy świetną informację dla wszystkich tęskniących za spotkaniami branżowymi — już 26 maja odbędzie się PLNOG Online! To pierwsze takie, zupełnie wirtualne wydarzenie dla polskiej branży telco i ICT pod znakiem PLNOG. Można na nie zgarnąć wejściówkę za darmo!

W agendzie:

    Łukasz Bromirski, Robert Ślaski “Jak przejść z roli sieciowca posługującego się okiem nieuzbrojonym do sieciowca automatyzującego”
    Piotr Jabłoński “Praktyczny wstęp do uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych”
    Łukasz Jachowicz “Zatruwanie źródła, czyli cache poisoning w praktyce”
    Maciej Lelusz “Automatyzacja konfiguracji środowiska VMware przy pomocy Terraform”
    Jakub Leszewski “Jak zbudować i zarządzać nowoczesną sieć WAN… przy pomocy Citrix SD-WAN Orchestrator”

Więcej informacji znajdziesz na: https://plnog.pl/pl/plnog-online/

Wydarzenie jest darmowe dla tych, którzy posiadają bilet na PLNOG24, które odbędzie się w Krakowie. Jeżeli interesuje Cię tylko wydarzenie online, to bilety w cenie 69 zł dostępne są tutaj. Dla czytelników niebezpiecznik.pl jest 10% rabatu z kodem: admin123.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: