9:55
25/5/2020

Mamy świetną informację dla wszystkich tęskniących za spotkaniami branżowymi — już 26 maja odbędzie się PLNOG Online! To pierwsze takie, zupełnie wirtualne wydarzenie dla polskiej branży telco i ICT pod znakiem PLNOG. Można na nie zgarnąć wejściówkę za darmo!

W agendzie:

    Łukasz Bromirski, Robert Ślaski “Jak przejść z roli sieciowca posługującego się okiem nieuzbrojonym do sieciowca automatyzującego”
    Piotr Jabłoński “Praktyczny wstęp do uczenia maszynowego oraz sieci neuronowych”
    Łukasz Jachowicz “Zatruwanie źródła, czyli cache poisoning w praktyce”
    Maciej Lelusz “Automatyzacja konfiguracji środowiska VMware przy pomocy Terraform”
    Jakub Leszewski “Jak zbudować i zarządzać nowoczesną sieć WAN… przy pomocy Citrix SD-WAN Orchestrator”

Więcej informacji znajdziesz na: https://plnog.pl/pl/plnog-online/

Wydarzenie jest darmowe dla tych, którzy posiadają bilet na PLNOG24, które odbędzie się w Krakowie. Jeżeli interesuje Cię tylko wydarzenie online, to bilety w cenie 69 zł dostępne są tutaj. Dla czytelników niebezpiecznik.pl jest 10% rabatu z kodem: admin123.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: