10:57
10/9/2019

Dobrze znana konferencja telekomunikacyjna powraca do Krakowa! Wśród nowości ścieżka Cloud, track poświęcony sieciom 5G oraz zupełnie nowa lokalizacja.

PLNOG23 odbędzie się 23-24 września w krakowskim hotelu Metropolo by Golden Tulip (ul. Orzechowa 11). To duża zmiana, jednak konieczna ze względu na rosnącą liczbę uczestników i ich potrzeby. Do dyspozycji będzie nie tylko nowoczesny, komfortowy hotel, który zapewnia elastyczną przestrzeń, wiele sal konferencyjnych i seminaryjnych, ale także przestronny parking, restauracja oraz SPA.

Wśród potwierdzonych już prelegentów znaleźli się m.in.:

  • dr inż. Maciej Wielgus (Uniwersytet Harvard) – Biblioteka EHT-imaging, regularized maximum likelihood i pierwszy obraz czarnej dziury
  • Maciej Lelusz (Chaos Gears / Inleo) – Disaster Recovery Center w chmurze czy lokalnie?
  • dr inż. Michał Wągrowski (AGH) – Oddziaływanie telefonii komórkowej na ludzi i środowisko
  • Piotr Wojciechowski (IT PLAYGROUND / CCIE.PL) – Zautomatyzowane? Wykonane? A czy przetestowane?

Szczegóły: plnog.pl/2019-2/agenda-2019

W agendzie konferencji pojawiły się dwie nowe ścieżki. Jedna z nich poświęcona jest Chmurze i rozwiązaniom cloudowym, a druga wdrożeniom technologii 5G. Fani majsterkowania odnajdą swoje miejsce w Community Cornerze, gdzie na uczestników będzie czekać zespół Hackerspace Kraków.

Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki – wystarczy podczas rejestracji podać kod – NIEBEZPIECZNIK.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: