10:57
10/9/2019

Dobrze znana konferencja telekomunikacyjna powraca do Krakowa! Wśród nowości ścieżka Cloud, track poświęcony sieciom 5G oraz zupełnie nowa lokalizacja.

PLNOG23 odbędzie się 23-24 września w krakowskim hotelu Metropolo by Golden Tulip (ul. Orzechowa 11). To duża zmiana, jednak konieczna ze względu na rosnącą liczbę uczestników i ich potrzeby. Do dyspozycji będzie nie tylko nowoczesny, komfortowy hotel, który zapewnia elastyczną przestrzeń, wiele sal konferencyjnych i seminaryjnych, ale także przestronny parking, restauracja oraz SPA.

Wśród potwierdzonych już prelegentów znaleźli się m.in.:

  • dr inż. Maciej Wielgus (Uniwersytet Harvard) – Biblioteka EHT-imaging, regularized maximum likelihood i pierwszy obraz czarnej dziury
  • Maciej Lelusz (Chaos Gears / Inleo) – Disaster Recovery Center w chmurze czy lokalnie?
  • dr inż. Michał Wągrowski (AGH) – Oddziaływanie telefonii komórkowej na ludzi i środowisko
  • Piotr Wojciechowski (IT PLAYGROUND / CCIE.PL) – Zautomatyzowane? Wykonane? A czy przetestowane?

Szczegóły: plnog.pl/2019-2/agenda-2019

W agendzie konferencji pojawiły się dwie nowe ścieżki. Jedna z nich poświęcona jest Chmurze i rozwiązaniom cloudowym, a druga wdrożeniom technologii 5G. Fani majsterkowania odnajdą swoje miejsce w Community Cornerze, gdzie na uczestników będzie czekać zespół Hackerspace Kraków.

Specjalnie dla naszych czytelników organizator przygotował kod promocyjny, który uprawnia do 15% zniżki – wystarczy podczas rejestracji podać kod – NIEBEZPIECZNIK.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: