21:34
4/3/2015

Podsumowanie tego, co od momentu włamania do Mt.Gox miało miejsce — i gdzie są pieniądze.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Teoria-spiskowa:
  1.Założyć kantor btc
  2. ?
  3. Profit
  Twórca pewnie znalazł punkt nr2.

  • Jeżeli chodzi o punkt 2 to jest bardzo prosty.

   Po założeniu kantoru zatrudnij najlepszego znanego Ci programistę, który napisze system tak, żeby w “celach zwiększenia bezpieczeństwa” pieniądze były przechowywane na osobistych adresach użytkowników, które NIE należą do jednego portfela. Znalezienie takich pieniędzy wypranych powoli przez wiele innych kantorów jest w 100% niewykonalne (można domniemywać, ale nigdy nie ma 100% pewności). Właściciel miał taki bufor, że mógł przeprać 75% kwoty, potem rzeczywiście zrobić dziurę w systemie i płakać po kradzieży. 500 mln $ to kwota, która wystarczy na opłacenie serwerów na taki czas, w którym działał kantor, na programistę z pkt. 2 i możliwość zainwestowania części tak, żeby do końca życia zapomnieć o słowie praca.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: