21:34
4/3/2015

Podsumowanie tego, co od momentu włamania do Mt.Gox miało miejsce — i gdzie są pieniądze.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Teoria-spiskowa:
  1.Założyć kantor btc
  2. ?
  3. Profit
  Twórca pewnie znalazł punkt nr2.

  • Jeżeli chodzi o punkt 2 to jest bardzo prosty.

   Po założeniu kantoru zatrudnij najlepszego znanego Ci programistę, który napisze system tak, żeby w “celach zwiększenia bezpieczeństwa” pieniądze były przechowywane na osobistych adresach użytkowników, które NIE należą do jednego portfela. Znalezienie takich pieniędzy wypranych powoli przez wiele innych kantorów jest w 100% niewykonalne (można domniemywać, ale nigdy nie ma 100% pewności). Właściciel miał taki bufor, że mógł przeprać 75% kwoty, potem rzeczywiście zrobić dziurę w systemie i płakać po kradzieży. 500 mln $ to kwota, która wystarczy na opłacenie serwerów na taki czas, w którym działał kantor, na programistę z pkt. 2 i możliwość zainwestowania części tak, żeby do końca życia zapomnieć o słowie praca.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: