10:10
21/9/2022

Skąd wiadomo, czy jakieś oprogramowanie jest złośliwe? Jak ustalić co dana aplikacja robi po uruchomieniu, w jakie pliki zagląda, które informacje kopiuje i czy wysyła na jakieś zewnętrzne serwery?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w trwającym dwie godziny szkoleniu z analizy złośliwego oprogramowania. Sam możesz wybrać ile chcesz zapłacić za dostęp do nagrania tego szkolenia. Możesz zapłacić sugerowaną przez nas cenę albo mniej albo więcej!

Dostęp do nagrania przyznajemy na 30 dni. Nie wiemy jak długo utrzymamy te ceny, więc lepiej dostęp kupić sobie już teraz, bo przez miesiąc na pewno znajdziesz czas aby zapoznać się z nagraniem.

Spotkanie poprowadzi Mateusz Halicki, który analizą złośliwego oprogramowania, a w szczególności inżynierią wsteczną, zajmuje się hobbystycznie oraz zawodowo od ponad 10 lat.

Idealne dla adminów, devopsów i programistów

Do udziału zapraszamy nie tylko tych, którzy interesują się malwarem — ta wiedza przyda się każdemu pracownikowi SOC, ale także adminom, DevOpsom i programistom, bo pokazywane przez Mateusza techniki i narzędzia można też wykorzystać podczas analizy (i debugowania) niezłośliwych aplikacji.

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: