17:21
13/2/2014

Wasze dane mogły wyciec. Na opublikowanej w internecie liście nie widzimy na szczęśćie żadnych e-maili z domenami .pl — nie wykluczone jednak, że niektórzy z Was wyjeżdżając z ojcowizny, zostawili za sobą nie tylko dobre, tradycyjne jedzenie, ale również polskie serwery pocztowe, przechodząc na niesmaczne brytyjskie co.uk ;-)

Jak widać po wypowiedziach klientów, Tesco walczy i zmienia zasady logowania, co sprawiło, że przez nową politykę haseł starzy klienci nie mogą się zalogować. Bloody hell! ;-)

Podesłał W. Lubas.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A ja znalazłem polaków na liście, “dżimejl” jest międzynarodowy ;)

 2. Dobre hasło to podstawa – magdalena.[wycięte]@yahoo.co.uk | Dupeczka

  ;)

 3. Yahoo i Homail popularniejsze od GMaila. ;P

 4. przepraszam a to w UK nie ma sklepow polskich?

 5. Pod kątem polskich użytkowników często skuteczniejsze jest poszukiwanie sk[ai] niż .pl :)

 6. jak widać emigracja nie zawsze popłaca

 7. Nie wierzę. Opublikowaliście link do zrzutu.

  • Też mnie to ciekawiło zawsze ;)

 8. >Robienie zakupów w Tesco

  powiało biedą

  • faktycznie masz racje .. kompletnie identyczne sieci to sa, TESCO w Polsce i UK. I przepraszam juz musze konczyc by wytarzac sie ze smiechu po podlodze.

 9. Zapominacie, że w dzisiejszych czasach coraz mniej ludzie korzysta z polskich serwerów pocztowych, a to ze względu na dużą liczbę spamu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: