11:51
1/12/2012

Trwa awaria w polskiej Policji. Funkcjonariusze nie mogą połączyć się z systemem komputerowym służącym m.in. do sprawdzenia poprawności danych osobowych lub danych kontrolowanych pojazdów. Rzecznik policji to potwierdza i dodaje, że awaria dotyczy całego kraju. Dobry dzień na … ;)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Czyli można bez dowodu i biletu jechać na gapę i nawet po wezwaniu przez kanary policji nikt nie będzie mógł stwierdzić jakie są Twoje dane osobowe? Cool – wsiadamy ;)

  • Zawsze można wystawić wezwanie i zrobić wniosek do sądu. Jak się stawisz to potwierdzimy dane. Jeśli się nie stawisz, stawimy się po Ciebie ;)

 2. …imprezę, bo były Andrzejki.

 3. kto utrzymuje systemy policji?

  • hostują na GoDaddy ?

 4. Usterka usunięta.

 5. A czy ty już wyłączyłeś swoją Javę? ;)

  • bez javy nie chce chodzić minecraft dlatego nie można jej usuwać bo nie można grać w minecraft

  • wyłączyć != usunąć

 6. oj tam zaraz awaria…. p prostu się posypał multitasking, skonczy się download bazy, to system wróci do normy…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: