11:51
1/12/2012

Trwa awaria w polskiej Policji. Funkcjonariusze nie mogą połączyć się z systemem komputerowym służącym m.in. do sprawdzenia poprawności danych osobowych lub danych kontrolowanych pojazdów. Rzecznik policji to potwierdza i dodaje, że awaria dotyczy całego kraju. Dobry dzień na … ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Czyli można bez dowodu i biletu jechać na gapę i nawet po wezwaniu przez kanary policji nikt nie będzie mógł stwierdzić jakie są Twoje dane osobowe? Cool – wsiadamy ;)

  • Zawsze można wystawić wezwanie i zrobić wniosek do sądu. Jak się stawisz to potwierdzimy dane. Jeśli się nie stawisz, stawimy się po Ciebie ;)

 2. …imprezę, bo były Andrzejki.

 3. kto utrzymuje systemy policji?

  • hostują na GoDaddy ?

 4. Usterka usunięta.

 5. A czy ty już wyłączyłeś swoją Javę? ;)

  • bez javy nie chce chodzić minecraft dlatego nie można jej usuwać bo nie można grać w minecraft

  • wyłączyć != usunąć

 6. oj tam zaraz awaria…. p prostu się posypał multitasking, skonczy się download bazy, to system wróci do normy…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: