20:37
16/11/2011

A w nich:

1 krytyczna (MS11-083) łatająca lukę w implementacji TCP/IP, umożliwiającą zdalne wykonanie kodu, o ile atakujący w sposób ciągły będzie wysyłał datagramy UDP na zamknięty port.

2 ważne (MS11-085) Windows Mail, Windows Meeting Space pozwalają na zdalne wykonanie kodu, o ile ofiara otworzy odpowiednio spreparowany plik .eml lub .wcinv (MS11-086) Active Directory pozwala na eskalacje uprawnień jeśli LDAP działa po SSL

1 “umiarkowanie ważna” i (MS11-084) błąd w przetwarzaniu czcionek TrueType na poziomie sterownika jądra prowadzi do zawieszenia systemu.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Dziwne, w Windows Update nic nie ma.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: