11:35
7/2/2015

* Poważne błędy w atmail

atmail to komercyjna poczta dla systemów *niksowych. Ma wśród swoich klientów znane firmy. Jeśli i wy korzystacie z atmaila, proponujemy na chwilę tego zaniechać. Smash odkrył i ujawnił błędy (0day) które mogą doprowadzić do przejęcia konta. Problemy znajdują się m.in. w kodzie odpowiedzialnym za obsługę załączników. Pełny writeup Smasha tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Interesująca information. Ale polskiego language autorze chyba jeszcze nie discovered? Writeup… :-D

  2. jesteśmy w Europie, a Europa w Polsce gdybyś jeszcze nie zauważył.

    • Możesz się łudzić, ale przecież wiesz, że to nieprawda. Wszyscy to wiedzą.

  3. Jasne już lecę ‘na chwilę zaniechać’ używania maila w firmie…

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: