19:14
3/7/2011

W nawiązaniu do posta sprzed 2 tygodni, oto cena, jaką trzeba zapłacić za “zmianę świata”:

WikiLeaks właśnie złożyło pozew na MasterCard i Visę za zablokowanie płatności od darczyńców. WikiLeaks szacuje straty na 15 000 000 dolarów.

Przy okazji, właśnie powstał nowy serwis – HackerLeaks. Internetowi włamywacze z całego świata są zachęcani do podsyłania HackerLeaks.tk informacji, które wykradli, a które moga być “szokujące”. Serwis opublikował już pierwszą porcję danych.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

14 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Szkoda że nie ma alternatywy do MasterCard i Visa jak by była i ludzie by zaczęli migrować z kartami to szybko by odblokowali…

  • Jak nie ma? BitCoin! :)

  • Łe tam, są jeszcze (w Polsce) American Express, Diners Club.

 2. Przepiekna reklama :) granie na nosie, ale jak sie to nie naglosni to upierdziela w zarodku a Dzulian z willi zostanie przeniesiony do szopy za miastem.

 3. Chętnie przejdę na bitcoiny, jeśli sklep na rogu zacznie ją honorować!

  • BitCoin i cala jego idea to odwrotnosc kart platniczych ;) taka anonimowosc w tubce… poniekad.

 4. Szacun !!
  a już myślałem że ich kompletnie złamali a tu proszę nowa być może jeszcze ciekawsza inicjatywa dla haksiorów

 5. A byłem przeciwny wikileaks… ale teraz to ewidentnie widać kto tu jest ten zły ;)

 6. racja, w sumie za darmo nie robia a kasa ma wlasciciela ..

 7. HackerLeaks już nie działa ?

  • Wygląda na to, że nie..

  • A jednak, w ciągu całego dnia oglądałem co rusz inną stronkę pod tym adresem… raz tylko wlazłem na HackerLeaks.tk

 8. mi hackerleaks.tk działa w pełni sprawnie, reszta to pewnie boty (rzekomo są jakieś co mają zmieniać opinie publiczne poprzez wypisywanie odpowiednich wiadomości na blogach i forach oraz serwisach społecznościowych)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: