14:06
31/3/2022

4Developers to największy interdyscyplinarny festiwal technologiczny w Polsce, który zrzesza społeczność IT w jednym miejscu. Doświadczeni eksperci od wielu lat spotykają się co roku, by dzielić się wiedzą z uczestnikami. Podczas kilkudniowego, wirtualnego wydarzenia czeka na Was masa praktycznych prelekcji oraz kilkanaście ścieżek tematycznych do wyboru — to wszystko ONLINE w dniach 4-7 kwietnia!

Dlaczego warto uczestniczyć w konferencji 4Developers?

  Poprawisz umiejętności miękkie.
  Poznasz osoby z branży i zobaczysz, jak pracują.
  Poznasz najnowsze trendy i dobre praktyki.
  Zdobędziesz wartościową wiedzę.
  Zbudujesz rozpoznawalność, lub wzmocnisz wizerunek.

Podczas tegorocznej edycji 4Developers, uczestnicy będą mogli wysłuchać wykładów w ramach 15 ścieżek tematycznych: Architektury Aplikacji, Bottega Innovation Labs, .NET, Java, JavaScript, Frontend/UI, Mobile, PHP, DevOps, Testerska, Cloud, Machine Learning, Security, GameDev oraz Soft Skills & Business Relations!

Wystąpi wielu znakomitych Prelegentów z branży IT. Między innymi:

 • ADAM FURMANEK [EN] Hacking C# from the inside – how to do anything in .NET (.NET)
 • PIOTR WACHULEC Money, money, money… Fu!@, it isn’t funny! How not to make cloud cost optimisation. (Cloud)
 • DOMINIKA ZAJĄC Scyzoryk szwajcarski ukryty w Twojej przeglądarce, czyli o mniej znanych funkcjonalnościach Chrome DevTools (Frontend/UI)
 • KONRAD KOKOSA Gamedev dla znudzonego .NETowca (.NET)
 • GRZEGORZ PIOTROWSKI Komunikacja w rozproszonym świecie (Architektury Aplikacji)
 • KRZYSZTOF JEDYNAK Androidowcu i iOS-owcu…jest Flutter! (Mobile)

Z kodem NIEBEZPIECZNIE10 macie 10% zniżki na bilety typu standard!

Więcej informacji na stronie: https://4developers.org.pl/4dev-2022/. Pełną agendę znajdziecie tutaj a bilety kupicie tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: