9:33
4/7/2017

O tym, jak ciekawe jest nasze bestsellerowe szkolenie z bezpieczeństwa aplikacji webowych moglibyśmy wiele napisać i wiele już napisaliśmy. Ale tym razem głos oddamy pracownikom 12 różnych firm, którzy byli uczestnikami ostatniego terminu otwartego tego szkolenia i którzy realizowali je na nowej, odświeżonej wersji materiałów i labów. Najpierw średnia ocen: 9,57/10. A teraz opinie:

Opinie: szkolenie Atakowanie i Ochrona Webaplikacji

Szkolenie pokazuje w jaki sposób podejść do kwestii bezpieczeństwa w sieci. Prowadzący dał wędkę i pokazał jak jej używać. Pomimo że testuje od dłuższego czasu to poznałem sporo wartościowych praktyk i sposobów szukania podatności.
— Michał z AirHelp

Bardzo dużo konkretnych przypadków podczas labów, i przykładów ataków z życia. Szkolenie pozwala uświadomić sobie skalę zagrożeń, podczas tworzenia, zarządzania aplikacją webową. Otwiera oczy, że samo pisanie perfekcyjnego kodu to nie jest gwarancja bezpiecznej aplikacji.
— Damian z Optima Sp. z o.o.

Bardzo dobre szkolenie. Uświadamia wiele rzeczy.
— Maciej z Capgemini

Szkolenie bardzo wartościowe i na bardzo wysokim poziomie merytorycznym (technicznym). Otwiera oczy na zagrożenia z punktu widzenia zarówno frontu jak i backendu. Jest to bardzo dobre preludium, aby zacząć przygodę z bezpieczeństwem – chociaż prowadzący nie pozostawia złudzeń – samych materiałów [przekazywanych na i po szkoleniu — dop. red.] dotyczących WEB Security to jest lekką reką na 3 najbliższe lata
— Krzysztof z Solwitu

Szkolenie obowiązkowe dla kogoś kto myśli o byciu lub jest pentesterem. Mi samemu pozwoliło dowiedzieć się na co zwracać uwagę projektując serwisy internetowe oraz jak łatwo stać się ofiarą czyjegoś ataku. Poznałem wiele narzędzi o których nie miałem pojęcia a które ułatwiają życie ‘drugiej’ stronie. Wiem też gdzie szukać informacji tak aby powiększyć swoja wiedzę.
Maciej z Lambdy

Jedno z najlepszych szkoleń na których byłem.
— Paweł z Helionu

Jedna z naszych sal szkoleniowych

A ponieważ my sami uważamy, że laby są najmocniejszą stroną szkolenia, to jeszcze parę wyrwanych z kontekstu odpowiedzi na pytanie “Co Ci się najbardziej podobało w szkoleniu”. Cieszymy się, że uczestnicy podzielają nasze zdanie :D

wszystkie laby były super i to była esencja szkolenia. Zagadnienia omawiane były bardzo dokładnie i rzeczowo.

Laby!

laby – są świetną okazją, żeby sobie na spokojnie przemyśleć / obejrzeć jak działają narzędzia i jak wykorzystywać pewne błędy – jest to coś czego zawsze brakuje w codziennej pracy.

Dobre połączenie teori z praktyką, moim zdaniem bardzo fajne cwiczenia praktyczne.

Przekonaj się sam!

Gdybyście chcieli na własnej skórze przekonać się, jak wygląda nasze 2 dniowe szkolenie pokazujące jak przetestować serwis internetowy pod kątem bezpieczeństwa — zapraszamy do rejestracji. Listę wszystkich naszych najbliższych terminów na które są wolne miejsca znajdziecie tutaj .

Pełną agendę szkolenia znajdziecie na jego podstronie. A dla tych, którzy potrzebują krótkiego opisu szkolenia do przesłania przełożonemu do akceptacji, proponujemy użycie tego, świetnie podsumowującego szkolenie akapitu:

W ramach niebezpiecznikowego szkolenia z bezpieczeństwa webaplikacji, uczestnicy przez 2 dni, w specjalnie przygotowanym labie własnoręcznie wykonują kontrolowane ataki na webaplikacje. Dzięki temu poznają techniki i narzędzia atakujacych, przez co są w stanie lepiej zrozumieć, jak niektóre z popełnianych przez programistów błędów można wykorzystać do skutecznego ataku na webaplikację. Ale szkolenie to nie tylko ofensywa — po każdym ataku wyjaśnione zostanie jak poprawnie tworzyć webaplikacje i jakie zabezpieczenia powinno się zaimplementować zarówno na poziomie kodu jak i konfiguracji serwera aplikacyjnego, aby utrudnić życie włamywaczom oraz jak najszybciej zidentyfikować atak. 80% szkolenia to praktyczne laboratoria, w ramach których prezentowane są zarówno defensywne techniki programistyczne jak i konkretne narzędzia pomocne w zabezpieczaniu webaplikacji przed atakami.

Do zobaczenia w …labie!

PS. Gdybyście mieli 8+ osób chętnych na przeszkolenie, dajcie znać naszemu działowi szkoleń dedykowanych — my przyjedziemy do Was do firmy.

PPS. Dla tych, którzy nie dysponują budżetem szkoleniowym też coś mamy :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Warszawa, Warszawa, Warszawa
  A kiedy Wrocław ?

  • A masz nawet w tekście Wrocław wskazany, początek września. Wszystkie nowe terminy wraz z lokalizacjami wypisujemy regularnie na stronie szkolenia, ale jeśli nie chce Ci się tam zaglądać, to tu: https://niebezpiecznik.pl/szkolenia/ możesz dopisać się do newslettera, który z automatu będzie Cię informował o nowych terminach tego szkolenia.

 2. … a Kraków?

 3. … a Katowice?

  • Z Katowic do Krakowa 40min. — zapraszamy :)

 4. Przez to, że w żaden sposób nie oznaczyliście tego artykułu jako przypięty od 4 dni wchodziłem na główną i wychodziłem myśląc, że nie ma nic nowego…

 5. A tak z innej beczki.
  Dziś rano użytkownicy linuksów mieli święto. Okrągła datę:
  # date -d @1500000000
  Fri Jul 14 04:40:00 CEST 2017

 6. […] obejść na wiele sposobów. Od technik czysto programistycznych, o których opowiadamy na naszym szkoleniu z Atakowania i Ochrony Webaplikacji po użycie botnetu… prawdziwych Hindusów, którym płaci się za rozwiązywanie captchy […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: