15:52
2/3/2014

Prorosyjska stacja telewizyjna Russia Today, a raczej jej serwis internetowy, padł ofiarą włamywaczy — ktoś podmienił na stronie głównej wszystkie treści tak, aby zawierały słowa “Nazi”.

Russia Today Hacked

Russia Today Hacked

Aby zobaczyć jak sprawę konfliktu Ukraina-Rosja przedstawia ta stacja, proponujemy jeden z jej reportaży.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. RT nie jest stacją “prorosyjską”, tylko rosyjską stacją rządową.

  Stacja “prorosyjska” w tym kontekście brzmi tak samo, jakby BBC była “probrytyjska”, CNN “proamerykańska”, a TVP “propolska”.

  • “(…)a TVP “propolska”” – gdyby jeszcze Telewizja Polska była propolska…

 2. O ironio – poplecznicy bandytów z “prawego sektora” zarzucają komuś nazizm…

  • Naziści to socjaliści – stąd słowo.

 3. Wałęsa płacze (ze śmiechu) jak oglądasz ruska propagandę.

 4. Doigrali się. Było się nie wtrącać w sprawy niepodległego kraju, to by haczka nie było.

 5. Nie powinno się pisać o serwisach informacyjnych na stronie poświęconej technicznym problemom internetu bo pojawiają się żałosne komentarze! Oczywiście jak ktoś nie rozumie co znaczy w przypadku szeroko pojętej (cholernie zakłamanej i nieuczciwej często) informacji jak ważne jest zasada audiatur et altera pars – wysłuchaj także drugiej strony! Dziwi mnie to bo czytamy non stop na ”niebezpieczniku” o tym jak traktuje się ludzi którzy walczą o prawdę, ze wspomnę Snowdona, Assange, czy Johna Pilger i czy to się komuś podoba czy nie standardem w poważnej dyskusji jest jak najgłębsza wiedza o tym co się dzieje!

 6. […] że przed atakami na strony rządowe Rosji, “zhackowana” została strona prorosyjskiej telewizji Russia Today. O tym jakie działania w internecie mogą prowadzić sympatycy jednej bądź drugiej strony […]

 7. […] ataków na polskie serwery i ataków Anonimowych na rządowe serwery Rosyjskie oraz rosyjskie stacje telewizyjne należy dołączyć ataki Ukraińców (prorosyjskich) na serwery NATO. Robi się coraz […]

 8. […] internetową TV5Monde — tu komentarz jest zbędny. Ani to pierwszy atak tego typu (por. Prorosyjska telewizja RT zhackowana oraz Al-Jazeera zhackowana) ani zaawansowany. Z reguły winny jest nieaktualny CMS, błąd w […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: