15:15
1/6/2013

Uważajcie co rysujecie na kartkach i gdzie zostawiacie telefon bez nadzoru…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Ma ktoś do tego napisy ?

 2. Pora się przenosić do Islandii :)

 3. W sieci prywatność nie istnieje, chyba że łączysz się przez własną satelitę telekomunikacyjną i kilka elitarnych proxy. Co do świata realnego, wystarczy zasłonić okna i wyłączyć komórkę, telewizor, router, zakleić kamerki w tabletach, telefonach oraz laptopach :] Wiwat Wielki Brat!

  • Satelita to rodzaj męski…

 4. “Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste,
  komentarze nie na temat, wulgaryzmy.” Tak? Dlaczego za każdym razem
  przechodzą wynaturzenia purystów językowych?

 5. Słuchałem przy pracy, ale z tego co zrozumiałem, to w UK policja może nam wgrać legalnie trojana na telefon i potem dowolnie analizować wszelkie dostępne dane. Reporter był nieco zdziwiony faktem, że zdjęcie które zrobił miało koordynaty gps.

 6. Panowie, a skąd my wiemy że np. sławny Skype nie przekazuje kopii naszych rozmów do FBI? Skąd my wiemy, czy nasze rozmowy telefoniczne nie są podsłuchiwane? Nigdy takiej pewności nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie…

 7. Mocny film , szkoda ze nie ma napisów.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: