10:52
6/4/2016

Interesujący felieton poświęcony systemowi Facewatch, dzięki któremu właściciele restauracji, klubów i sklepów, posiadający system monitoringu wizyjnego (kamery CCTV) mogą prosto “ostrzegać się” przed osobami “niepożądanymi” …i przesyłać ich wizerunek od razu do Policji

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Wszystko fajnie… ale jak radzi sobie z sobowtórami, bliźniętami itp? Możesz być całkowicie uczciwy, ale wystarczy, że jesteś wystarczająco podobny do przestępcy aby system skutecznie uprzykrzył Ci życie. Daleko nie szukając, dwóch facetów którzy nie są nawet spokrewnieni:
  http://gfx.radiozet.pl/var/radiozetv3/storage/images/rozrywka/o-tym-sie-mowi/wygladaja-jak-blizniacy.-wczesniej-nie-mieli-o-sobie-pojecia-zdjecia-00013677/845537-1-pol-PL/Wygladaja-jak-blizniacy.-Spotkali-sie-przypadkiem-w-samolocie.png

 2. Odgrzewacie starego kotleta. Takie niusy publikowane były w en już bardzo dawno.

  • U nas w ameryce… :)

  • @Piotr – on tylko mówi jak jest (he he he)

 3. O. Czyli niegdysiejsze “Ale za co?!? Za twarz!” nagle nabrało nowego sensu…

 4. raport mniejszości :P

 5. “Raport mniejszości” w praktyce iteracja pierwsza…

 6. ” .. panie Sławku … ” z filmu pt. ” Co mi zrobisz jak mnie złapiesz ” … się przypomina..

 7. ciekawe czy ten system nagrywa także rozmowy w tych restauracjach, bo się jeszcze okaże że to nie kelnerzy nagrywali

 8. Jak takie systemy będą odczytywać rozmowę z ruchu warg, to będzie katastrofa – Kongres futurologiczny Lema na jawie. Każdy sobie kupi maskę anonimowych :)

  • A nawet “Paradyzja” Janusza Zajdla.

 9. “Person of Interest” w prawdziwym świecie. Świetny serial dla tych którzy lubią temat inwigilacji.

  Tutaj mała zajawka, bardzo na czasie: https://www.youtube.com/watch?v=_DkFxSGGkB4

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: