12:08
12/3/2020

Patrząc jak idzie sprzedaż biletów na wykład Jak nie dać się zhackować?, wiemy że wiele osób chce wziąć w nim udział. I choć naszą misją jest edukacja w zakresie bezpieczeństwa komputerowego, to obecnie ważniejsze jest dla nas Wasze bezpieczeństwo zdrowotne.

Dlatego doszliśmy do wniosku, że bezpieczniej dla wszystkich będzie przełożyć wykład na późniejszą datę. Mimo, że obecne rekomendacje GIS-u nie dotyczą imprez takich jak nasza, postanowiliśmy “podmuchać na zimne”.

Nowy termin wykładu “Jak nie dać się zhackować?” w Warszawie to
25 sierpnia 2020.

Bilety, które kupiliście na wykład 1 kwietnia zachowują ważność i nic nie musicie robić. Po prostu zjawcie się z nimi 25 sierpnia (poza datą, miejsce i czas startu są takie same). Jeśli komuś nie pasuje ten termin, niech da nam znać na bilety@niebezpiecznik.pl, możemy zamienić bilet na wejściówkę na kolejne terminy w tym roku (zamierzamy ich jeszcze kilka zrealizować) albo dokonać zwrotu.

Przepraszamy tych, którzy wyczekiwali wykładu i zmienili swoje kwietniowe plany, aby wziąć w nim udział. Rozumiemy Wasze rozczarowanie. Dla nas też ta decyzja jest trudna i kłopotliwa na wielu poziomach, o których teraz nie ma sensu tutaj pisać.

Jeśli macie jakieś pytania, skontaktujcie się z nami mailowo (bilety@niebezpiecznik.pl) lub telefonicznie (12 44 202 44). Nie ma powodów do paniki, po prostu jak dowiecie się z treści samego wykładu niebawem, czasem warto “minimalizować ryzyko” :)

Do zobaczenia w sierpniu!

A jak kupić bilet na sierpień?

Jeśli kupiłeś bilet na kwiecień, to nic nie musisz robić.

A jeśli nie masz biletu a chcesz wziąć udział w sierpniowym terminie wykładu, to kliknij tutaj lub na przycisk poniżej:

Co z innymi miastami?

W związku z powyższym, aby uniknąć kolejnych przesunięć, na razie nie otwieramy rejestracji na terminy wykładu “Jak nie dać się zhackować?” na inne miasta. Zrobimy to wtedy, kiedy będziemy mieli pewność, że raz ogłoszonych terminów, nie trzeba będzie zmieniać.

Jeśli chcesz zostać automatycznie poinformowany po ogłoszeniu terminu w swoim mieście, wypełnij formularz poniżej:
Co ze szkoleniami technicznymi?

Jeśli jesteś uczestnikiem zapisanym na nasze zdecydowanie bardziej kameralne szkolenia techniczne, dla programistów lub administratorów, itp., spodziewaj się e-maila od koleżanek z naszego działu szkoleń. Otrzymasz od nich informację jaki jest status terminu szkolenia, na które się zapisałeś i jak się do niego przygotować.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: