22:10
11/3/2015

I to proszę Państwa, jest hacking.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ciekawe zastosowanie zwłaszcza z poziomu przeglądarki :-) – gdyby, ktoś miał problem z prawidłowym działaniem aplikacji to należy zwiększyć głośność w głośnikach, wyłączyć tłumienie zakłóceń mikrofonu (np. z poziomu Realtek HD Audio) i odpowiednio dostosować czułość mikrofonu (obserwując zachowanie fali lub czarnego kwadratu).

  2. “20 kHz, Note that you’ll need to run Chrome with a fairly high speaker-volume for this to work optimally.”
    Wszystkie koty wypłoszycie… :)

  3. ehh przeżyłem mały fail: już myślałem, że hack nie działa kiedy przypomniałem sobie, że urwały mi się kabelki od mikrofonu wbudowanego w laptop. //Tyle przegrać …

    Poza tym albo coś jest nie tak z implementacją generatora tonów albo coś jest nie tak z moim system, bo te 20khz są całkiem dobrze słyszalne co raczej wątpliwe aby było prawdziwe. ;-)

    • Weź pod uwagę że większość kompresji dźwięku, czy samego przetwarzania dźwięku przez karty dźwiękowe dość mocno obcina górne i dolne zakresy, czyli to 20khz płynące z Twojego głośnika wcale tymi 20 może nie być :)

  4. A ja przesuwam sobie ekran przeglądarki za pomocą komórki i żadne programy i mikrofony nie są mi potrzebne. Wystarczy, że nad myszką(optyczną) umieszczę komórkę i zacznę wybierać dowolny numer ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: