22:10
11/3/2015

I to proszę Państwa, jest hacking.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Ciekawe zastosowanie zwłaszcza z poziomu przeglądarki :-) – gdyby, ktoś miał problem z prawidłowym działaniem aplikacji to należy zwiększyć głośność w głośnikach, wyłączyć tłumienie zakłóceń mikrofonu (np. z poziomu Realtek HD Audio) i odpowiednio dostosować czułość mikrofonu (obserwując zachowanie fali lub czarnego kwadratu).

  2. “20 kHz, Note that you’ll need to run Chrome with a fairly high speaker-volume for this to work optimally.”
    Wszystkie koty wypłoszycie… :)

  3. ehh przeżyłem mały fail: już myślałem, że hack nie działa kiedy przypomniałem sobie, że urwały mi się kabelki od mikrofonu wbudowanego w laptop. //Tyle przegrać …

    Poza tym albo coś jest nie tak z implementacją generatora tonów albo coś jest nie tak z moim system, bo te 20khz są całkiem dobrze słyszalne co raczej wątpliwe aby było prawdziwe. ;-)

    • Weź pod uwagę że większość kompresji dźwięku, czy samego przetwarzania dźwięku przez karty dźwiękowe dość mocno obcina górne i dolne zakresy, czyli to 20khz płynące z Twojego głośnika wcale tymi 20 może nie być :)

  4. A ja przesuwam sobie ekran przeglądarki za pomocą komórki i żadne programy i mikrofony nie są mi potrzebne. Wystarczy, że nad myszką(optyczną) umieszczę komórkę i zacznę wybierać dowolny numer ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: