2:48
31/12/2014

Poniżej wizualizacja z 1924 roku. Tak wyobrażano sobie wtedy radiowo sterowanego robota, który w przyszłości będzie walczył z protestującymi. Od czasu wizualizacji minęło prawie 100 lat, i co mamy?

Radio Police Robot

Radio Police Robot

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. He he … Niczego nie będzie… :)

 2. Zmechanizowane Obwody Milicji Obywatelskiej :)

  • odwody

  • obwody ;)

  • ZMOTORYZOWANE ODDZIAŁY MO.

 3. Ale po co? Ludzie są tansi (a zrobią to samo)…

 4. I co mamy? Ee- drony? ;-)

 5. Toto na ulicę wyprowadzić i będzie spokój :) https://www.youtube.com/watch?v=fJQRR6azBPE

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: