11:03
3/1/2012

Wysłanie zduplikowanego komentarza zwraca odpowiedź, do której można podstawić swój kod – przykład tutaj.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Chyba zduplikowanego.

  2. Z tego co widzę to ten XSS działa tylko na 3.3 więc chyba dobrze ,że czekam wciąż z aktualizacją do wypuszczenia polskiej paczki.

  3. xyz, zamiast czekać tłumacz: https://translate.wordpress.org/projects/wp/3.3.x/pl/default?filters%5Bstatus%5D=untranslated&sort%5Bby%5D=priority&sort%5Bhow%5D=desc ;) 86 fraz zostało do przetłumaczenia.

  4. Pojawił się update WP: https://codex.wordpress.org/Version_3.3.1

  5. Co za banał żeby przetłumaczyć resztę :) Jak komuś tak zależy to niech tłumaczy :)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: