10:00
15/3/2016

Ciekawe przecieki z rosyjskiego ministerstwa pozyskał Interfax. Nowe prawo ma karać użytkowników bitcoina 4 latami więzienia lub grzywną wynoszącą ok. 30 000 PLN. Jeszcze wyższe kary przewidziano dla “zorganizowanych grup”.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Jak ktos dobrze uzywa BTC to nw jak oni beda ich lapac. Zwlaszcza zorganizowane grupy.

  • BTC to zwykła waluta, a nie waluta z którą trzeba się kryć bo służy wyłącznie do przestępstw. W Rosji zakazywana jest sama waluta, a nie kupowanie za jej pomocą nielegalnych rzeczy. Teraz w Rosji będzie służyła wyłącznie do przestępstw.

  • Przecież wszystkie transakcje bitcoinowe są publiczne, więc przy dużych chęciach i dużej ilości transakcji można zrobić ładną analizę :)

 2. No bo Rosjnie wiedzą że za BTC stoi CIA. A Nakamoto to tylko zasłona dymna.

  • Tak. Oczywiście. A ja jestem królową Anglii.

 3. A czy w Polsce mozna używać BTC?

  • Z tego co wiem, to można, ale są traktowane jak towar, więc za transakcje przy ich użyciu trzeba płacić podwójny VAT :P

 4. @nikt chodzi mi o to, ze musieliby sprawdzac komputery osob lub osob, ktore publicznie wysylaja kody do platnosci z wlasnego ip. Trzeba by sie starac zeby wpadli na trop, ze posiadasz btc

 5. Tak BTC to fajna sprawa, szczególnie dla wyłudzaczy. Co z tego, że transakcje są publiczne. Namierzysz mi gościa jak podam Ci adres btc?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: