15:18
26/3/2020

Nic nie wskazuje na to, że opuścimy nasze piwnice przez najbliższe tygodnie… Dlatego od dziś możesz zapisać się na niektóre nasze szkolenia techniczne w wariancie zdalnym, w 100% przez internet. Pierwsza grupa już za nami — uczestnikom się podobało!

Które szkolenia będą zdalnie i kiedy?

Na razie w wariancie zdalnym możecie skorzystać z naszych 2 bestsellerowe szkoleń:

 • Atakowanie i Ochrona Webaplikacji. Tego szkolenia nie trzeba przedstawiać. Minimum teorii, maksimum praktyki. Każdy programista będzie zadowolony i dowie się jak zabezpieczyć swoją aplikację. Pełna agenda tutaj.

   ZDALNIE: 21-22 maja 2024r. — zostało 5 wolnych miejsc
   Ostatnio ktoś zarejestrował się 17 kwietnia 2024r. → zarejestruj się na to szkolenie

    2399 PLN netto (do 26 kwietnia)
    2699 PLN netto (od 27 kwietnia)

 • Aby zapisać się na szkolenia online, wypełnij nasz standardowy formularz zgłoszeniowy (jeśli porzebujesz proformy) lub zarejestruj się i opłać szkolenie od razu, rejestrując się z poziomu naszego sklepu.

  Liczbę miejsc na każdy z terminów, mimo że jest zdalny, wciąż limitujemy, więc kto pierwszy, ten lepszy!

  Jesteś zapisany na któryś z przyszłych terminów stacjonarnych i chcesz zamienić udział na szkolenie zdalne? Daj nam znać na szkolenia@niebezpiecznik.pl, a nasze niebezpieczne koleżanki dopiszą Cię do grupy zdalnej!

  Opinie po pierwszym szkoleniu zdalnym

  OSINT w wersji zdalnej już się odbył w poniedziałek. Przytoczmy opinię Uczestniczki:

  szkolenie przebiegło bardzo sprawnie, moje obawy co do strony technicznej okazały się na wyrost (może to kwestia, że grupa była raczej mała), oceniam je pod względem przyjazności dla słuchacza bardzo dobrze. Merytorycznie sporo było dla mnie zupełnie nowej treści, ale przekazywana była ona w sposób naprawdę jasny. Prowadzący super gość 😊 Ogólny zachwyt i zadowolenie, że zdecydowałam się na taką formę (swoją drogą bez obawy moglibyście takie szkolenia oferować online jako alternatywę dla tych, co zaszyli się gdzieś w Bieszczadach albo zwyczajnie nie przepadają za spotkaniami 😉)

  Różnice?

  Poza tym, trenera i uczestników widzicie na ekranie, a nie na żywo — różnic brak. Też dostaniecie od nas niebezpieczną torbę (w limitowanej wersji koronawirusowej!) z materiałami, dalej pracujecie na swoich laptopach, które konfigurujecie zgodnie z tą samą wysyłaną na tydzień przed szkoleniem instrukcją. Plus możecie całe szkolenie przeleżeć w łóżku!

  Nie tracicie nic z merytoryki szkolenia, dalej prowadzą je Ci sami trenerzy. Dalej też w szkoleniach z labami realizowane będą wszystkie z ćwiczeń (ale tym razem nie na serwerze w sieci lokalnej, a na serwerze wystawionym do internetu).

  Szkolenie zostanie zrealizowane dokładnie tak samo, jak realizujemy je “w sali”. Uczestnicy słyszą i widzą trenera oraz wyświetlaną przez niego prezentację. Trener będzie też pokazywać swój “pulpit”, więc żadne demonstracje ataków nie zostaną pominięte.

  Do udziału w szkoleniu potrzebujecie, tak jak i przy naszych szkoleniach “stacjonarnych”, własnego laptopa no i internetu. Szkolenie realizujemy przez platformę zoom.us, czyli do podpięcia się do wirtualnej klasy wystarczy przeglądarka internetowa.

  W trakcie szkolenia można zadawać pytania, zarówno głosowo jak i pisemnie (na czacie). Trener będzie też w stanie pomóc w rozwiązywaniu problemów z labami na komputerze uczestnika (to będzie wymagało udostępnienia ekranu trenerowi).

  Bonusik

  Ponieważ wiemy, że taka forma może być dla niektórych nowością, a na szkoleniach twarzą w twarz, często uczestnicy chcą zadać pytanie trenerowi “na osobności”, w przerwie, to dodatkowo (po szkoleniu) każdy uczestnik szkolenia zdalnego ma możliwość skorzystania z 30 min. konsultacji z trenerem na Skype/Signal/Telefonie/Gadu-Gadu/IRC-u/itp. To pozwoli zagwarantować poufność dyskusji.

  Zapisz się na nasze szkolenia online!

  Aby zapisać się na szkolenia online, wypełnij nasz standardowy formularz zgłoszeniowy (jeśli porzebujesz proformy) lub zarejestruj się i opłać szkolenie od razu, rejestrując się z poziomu naszego sklepu.


  Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

  Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

  Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

  22 komentarzy

  Dodaj komentarz
  1. Co z ludźmi, którzy byli zapisani na “fizyczne” szkolenie w kwietniu? Będziemy automatycznie migrowani na zdalne?

   • Sprawdź maila. Każdy powinien już otrzymać info z opcją: przejście na kolejny termin (maj/czerwiec) lub właśnie udział w zdalnym. Jeśli jesteś chętny, nie ma problemu!

  2. Kupuję dla samej torby! ❤️❤️❤️

  3. Czy po zdalnym szkoleniu też jest dostęp do serwera z materiałami edukacyjnymi?
   Jak szybkie łącze jest potrzebne żeby bez problemów oglądać transmisję?
   Czy trzeba samemu mieć kamerę i mikrofon, czy można poprzestać na czacie?

   • Tak, jest taki dostęp. Szybkość łącza nie ma aż takiego znaczenia jak RTT, nawet 3G wystarczy — ale w niektórych obszarach 3G ma takie RTT, że będzie cięło. Co do kamery i mikrofonu — nie trzeba ich mieć i można poprzestać na czacie, ale mikrofon mocno zalecamy, w ten sposób można szybciej zadać pytanie trenerowi. Mikrofon oczywiście nie musi być włączony w trakcie całego szkolenia. Wręcz trener “zabiera” prawo głosu tym, którzy nie mówią, a mikrofon mają aktywny i słychać ich otoczenie :)

  4. Ej, ale co tak drogo? Ja rozumiem takie ceny w wypadku szkoleń “fizycznych”, bo trzeba pokryć koszty dojazdu, bo wynajem sali o odpowiednim rozmiarze, ale w wypadku szkoleń online takich kosztów nie ma. Są setki darmowych serwisów streamowych (nawet na upartego można streamować w “niepublicznym” (unlisted) streamie na YT do którego tylko mają dostęp osoby z kursu mające link), nie ma kosztów dojazdu (bo kwarantanna), więc takie ceny to jakieś nieporozumienie. Ja rozumiem 500-600 zł. ale ponad 1000?

   • Ceny szkoleń zdalnych, te które widać powyżej, są cenami pomniejszonymi o koszty, których przy realizacji “przez internet” nie ponosimy (jednych nie ponosimy, ale dochodzą inne). Sam zaś uczestnik ma w rzeczywistości jeszcze korzystniejszą cenę, zwłaszcza jak na szkolenie musiałby dojechać z innego miasta: PKP(300) + nocleg (200-600).

   • Bokotematowo: może jestem sknerą, ale dla mnie istnieje świat poza pociągami Pendolino i luksusowymi hotelami… Da się dojechać pociągami pospiesznymi w dwie strony z dowolnego miejsca w Polsce za ~150 zł i przespać się komfortowo i czysto za ~120.

   • Biorąc twoje wyliczenia PKP 150 zł, przyjmując przyjazd na szkolenie do Warszawy z Lublina 3h pociąg plus komunikacja miejsca bilety niech Ci będzie 2 klasa 60 zł, czas w dwie strony 8 h x 30 zł za godzinę (taka stawka godzinowa osoba zarabia) 240 zl. Czyli dojazd 300 zł. Wiesz płacimy też naszym czasem.

   • No dobra, ja rozumiem że są JAKIEŚ koszty, ale żeby 1000+ od łebka? NO HALO???

   • Nie zmuszamy nikogo.
    A dla osób z mniejszym budżetem – polecamy nasze webinary.

   • Niestety ale wiedza kosztuje, a w tym biznesie to i tak można powiedzieć iż to tanio zobacz na cennik zagranicznych ekspertów od IT Security.

   • To nie szkolenie jest drogie tylko ty mało zarabiasz (lub jesteś skłonny wydać). To nie kąśliwa uwaga tylko rzeczywisty stan rzeczy. Pewne rzeczy kosztują, a cena nie jest wynikiem kosztów powiększonych o 10%. Czas prowadzącego ma swoją cenę i jak ma do wyboru zarobić dodatkowy 2000pln u klienta albo 600pln na wykładzie to jeśli ma dużo klientów… zwłaszcza że on też musi się dokształcać a szkolenia na które jeździ kosztują znacznie więcej.

  5. Dlaczego piwnice? Nie jesteśmy jaskiniowcami!

  6. Było udostępnione, zgodnie z zapowiedzią, przez kilka godzin. Aby ci którzy mieli problemy techniczne i dołączyli się później, mogli nadrobić. Nagrań że szkoleń nie planujemy udostępniać.

  7. Czy po oplaceniu kursu mozna nagranie obejrzec offline? Akurat 15.04 mam dosc wazne ‘calle’ i polowa szkolenia przepadlaby a wolalbym nie. No chyba, ze szykujecie kolejne w najblizszym czasie.

   • Szkolenia są streamowane LIVE (kontakt z trenerem na żywo), tak jak videokonferencja. Nie sporządzamy z nich nagrań, więc nie da się do spotkania dołączyć później i “zacząć od początku”. Tak jak w fizycznym świecie, jak przyjdziesz za późno na szkolenie, to tracisz to co już było. Natomiast mamy kolejny termin, 27.04.

  8. […] do wideokonferencji i wśród narzędzi jakie wymieniliśmy znalazł się Zoom. Uczestnicy naszych szkoleń (które obecnie realizujemy tylko w formule online) wiedzą też, że i nam zdarza się używać […]

  9. Cześć, jak będzie z wysyłką materiałów do szkolenia przed świętami? Na pewno dojdą do każdego uczestnika :)?

  10. Ceny są netto. Hmmmm. co to oznacza dla śmiertelników? Czy Wasi klienci są wszyscy płatnikami VAT? Jakie inne podatki dochodzą do ceny netto? i jeśli są różne to od czego zależą?
   Serio pytam, bo tego mnie w szkołach nie uczyli, a na co dzień mi niepotrzebne (tylko czasami przy kasie).

  11. Witam!
   A może coś – jakieś darmowe kursy by Państwo mieli dla osób niepełnosprawnych – bezrobotnych?

   Mam niepełnosprawność umiarkowaną i bardzo duży niedosłuch zarejestrowany jestem jako bezrobotny. Poprzednia praca to nauczyciel – informatyki i później nauczyciel bibliotekarz. Niestety praca w szkole, w aparatach słuchowych jest problematyczna gdyż jak kilka osób mówi to ja nie rozumiem kto co mówi, bo mi się głosy zlewają w jeden.

   Byłem na stażu w serwisie komputerowym organizowanym przez fundację – pieniądze z PFRON, ale po nim przyszły pracodawca stwierdził że mnie nie zatrudni gdyż 1200 zł to jest dla niego za małe dofinansowanie i mu się nie opłaca.

   A tak po takich – kilku czy kilkunastu szkoleniach może by łatwiej było pracę znaleźć?

  12. Hej, mam takie techniczne pytanie. Czy ransomware szyfruje pliki na dyskach tylko tych które widzi? Np. jeśli nie mam do dysku przypisanej literki, wiec nie widać tego systemu w Windowsie, to pliki na tym dysku zostaną zaszyfrowane?

  Twój komentarz

  Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

  RSS dla komentarzy: