16:30
26/6/2014

W Republice Środkowej Afryki. Ale odcinanie internetu aby stłumić powstania/strajki to nie nowość — Egipt i Syria są tego przykładem.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. ” Teraz – jak podaje agencja Reuters – Ministerstwo Telekomunikacji zablokowało serwis SMS-owy na polecenie premiera.” Coś mi mówi, że któreś żródło przetłumaczyło to z “SMS service”… Ale jednak jestem zbyt leniwy, żeby sprawdzić.

  • A jakże… “Central African Republic authorities suspend SMS services”
   “the use of SMS by all mobile phone subscribers is suspended”
   Dzięki Niebezpieczniku za prawidłową interpretację tego nieprecyzyjnego tłumaczenia.

   źródło: http://af.reuters.com/article/idAFKBN0EF0VF20140604

 2. u nas tech niech wylacza, rzad powie ze zawsze mozna skorzystac z poczty…

  • Chyba puścić gołębia…

 3. A w RPA drony przeciwstrajkowe: http://www.bbc.com/news/technology-27902634 na gumowe kulki i gaz pieprzowy. Nawet trudno brukiem w takiego rzucić, trudne czasy dla demonstrantów :/

 4. Mnie zawsze szokuje z jaką łatwością jedną decyzją można wyłączać ludziom komunikację, a w zasadzie to dlaczego dalej tak jest.

 5. A w Warszawie w czasie strajku pielęgniarek to co było innego? Wszystkie komórki w rejonie zamilkły.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: