19:00
23/5/2011

Amerykański rządowy (sic!) serwis radzi, jak walczyć z zombie. Trochę nie wiemy, czy śmiać się czy płakać…

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Mysle ze zaden osobnik z redakcji “niebezpiecznika” nie przeczytal artykulu na owej stronie rzadowej… I rowniez mysle ze nasze Centrum Chorob Zakaznych rowniez powinno sobie strzelic taka PROMOCJE :P aby edukowac ludzi ze w przypadku CHOROB ZAKAZNYCH nalezy sie zglosic do Osrodka ;) (tamtejsze CDC w artykule) Bo O TYM JEST ARTYKUL! Ludzie! CZYTAJCIE! TO NIE BOLI! Ja wiem ze prosciej chlasnac kretynski artykul alle MYSLCIE!

  • Łukasz, po czym wnosisz,że igh nie przeczytał tego artykułu??? Zamiast zachowywać się jak GŁOŚNY PIENIACZ przedstaw jakieś racjonalne argumenty…

  • @Łukasz: Hmm, w sumie nie wiem czy sam nie powinieneś skorzystać z usług, które proponujesz ;>

   Twój zarzut skierowany do redakcji jest nawet rzeczą o którą bym ich nigdy nie posądził ;)

   PS. Tak na koniec – http://www.youtube.com/watch?v=48rz8udZBmQ

 2. Zapewne pojawiło się wiele zapytań w stylu: “Drogie BRAVO, co mam zrobić, gdy zaatakują mnie zombie, a mieszkam w domku na odludziu i mam tylko wodę utlenioną, a w dodatku jestem dziewicą?”. Teraz zamiast “oglądaj mniej filmów głupia!” to wysyła się oficjalnego linka i wszyscy są szczęśliwi.

 3. Ten poradnik tak na prawdę zawiera informacje, co dobrze mieć na DOWOLNY przypadek większej katastrofy (np. trzęsienia ziemi). A ponieważ ludzie z reguły takich rzeczy nie czytają, to postanowiono go napisać w takiej “zabawnej” formie, przez co więcej osób w ogóle na niego rzuci okiem.

 4. ROTFL :D :D. Ja myślałem, że chodzi o komputery-zombie… :D. Nie znalazłem nigdzie w artykule naprawdę pożytecznej rady – “buy a minigun and a lot of ammo” ;)

 5. Chlebaczek granatów też nie zaszkodzi ;D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: