19:00
23/5/2011

Amerykański rządowy (sic!) serwis radzi, jak walczyć z zombie. Trochę nie wiemy, czy śmiać się czy płakać…

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Mysle ze zaden osobnik z redakcji “niebezpiecznika” nie przeczytal artykulu na owej stronie rzadowej… I rowniez mysle ze nasze Centrum Chorob Zakaznych rowniez powinno sobie strzelic taka PROMOCJE :P aby edukowac ludzi ze w przypadku CHOROB ZAKAZNYCH nalezy sie zglosic do Osrodka ;) (tamtejsze CDC w artykule) Bo O TYM JEST ARTYKUL! Ludzie! CZYTAJCIE! TO NIE BOLI! Ja wiem ze prosciej chlasnac kretynski artykul alle MYSLCIE!

  • Łukasz, po czym wnosisz,że igh nie przeczytał tego artykułu??? Zamiast zachowywać się jak GŁOŚNY PIENIACZ przedstaw jakieś racjonalne argumenty…

  • @Łukasz: Hmm, w sumie nie wiem czy sam nie powinieneś skorzystać z usług, które proponujesz ;>

   Twój zarzut skierowany do redakcji jest nawet rzeczą o którą bym ich nigdy nie posądził ;)

   PS. Tak na koniec – http://www.youtube.com/watch?v=48rz8udZBmQ

 2. Zapewne pojawiło się wiele zapytań w stylu: “Drogie BRAVO, co mam zrobić, gdy zaatakują mnie zombie, a mieszkam w domku na odludziu i mam tylko wodę utlenioną, a w dodatku jestem dziewicą?”. Teraz zamiast “oglądaj mniej filmów głupia!” to wysyła się oficjalnego linka i wszyscy są szczęśliwi.

 3. Ten poradnik tak na prawdę zawiera informacje, co dobrze mieć na DOWOLNY przypadek większej katastrofy (np. trzęsienia ziemi). A ponieważ ludzie z reguły takich rzeczy nie czytają, to postanowiono go napisać w takiej “zabawnej” formie, przez co więcej osób w ogóle na niego rzuci okiem.

 4. ROTFL :D :D. Ja myślałem, że chodzi o komputery-zombie… :D. Nie znalazłem nigdzie w artykule naprawdę pożytecznej rady – “buy a minigun and a lot of ammo” ;)

 5. Chlebaczek granatów też nie zaszkodzi ;D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: