9:12
1/9/2011

Steve ‘Cyanogen’ Kondik jest autorem CyanogenMod dla Androida. Od niedawna pracuje dla Samsunga.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. niezły refleks

 2. Jaki on hacker ? Programista systemów android to już hacker ?

 3. samsung mial refleks!

 4. Modder to jak nabardziej haker – musi przełamać zabezpieczenia, dokonać reverse-engineeringu itp. Hacker nie musi być sieciowcem aby hackować – wystarczy że naprawdę dogłębnie zna tajniki “czegoś”, np. systemu operacyjnego.
  Autorzy sterowników w kernelu to nierzadko kernel-hackerzy.

 5. Oj panowie, hacker w sensie crackera jest znacznie węższym pojęciem, niż inne, właściwsze:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Hacker_%28programmer_subculture%29
  http://en.wikipedia.org/wiki/Hacker_%28hobbyist%29

 6. Oj, Kenjiro, Jeśli już powołujesz się na źródła, racz zajrzeć do Jargon File: http://catb.org/jargon/html/H/hacker.html Mam nadzieję, że nie trzeba wyjaśniać dlaczego jest to lepsze niż Wikipedia źródło.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: