13:19
19/4/2010

Miło jest nam poinformować, że Niebezpiecznik.pl objął swoim patronatem czterodniowe targi SECUREX poświęcone szeroko pojętemu bezpieczeństwu. Oprócz szczegółów dotyczących imprezy, poniżej mamy dla was 20 darmowych wejściówek!

SECUREX 2010

SECUREX to organizowane co dwa lata targi branży bezpieczeńśtwa. Podczas tegorocznej wystawy swoje produkty i usługi z dziedziny systemów wykrywania i zwalczania przestępczości, mechanicznych i elektronicznych systemów zabezpieczeń, systemów wizyjnego nadzoru (CCTV) oraz ochrony mienia przedstawi ponad 250 firm z Polski i zagranicy. W programie konferencje, seminaria, wykłady i pokazy, organizowane z udziałem stowarzyszeń branżowych, instytucji i administracji rządowej oraz wystawców.

Targi odbędą się w Poznaniu, 26-29 kwietnia w godzinach od 9:00 do 17:00.
Szczegółowy program targów: http://www.securex.pl/

Rejestracja

Bilety dla osób z branży security kosztują 15 PLN za 1 dzień lub 40 PLN na całą imprezę. Można je kupić po rejestracji na stronie https://www.mtp24.pl/ …i chyba warto, bo bez rejestracji ceny biletów są dużo droższe (odpowiednio 40PLN i 110PLN).

Konkurs i 20 darmowych wejściówek

O godzinie 21:00 opublikujemu tu treść dość prostego pytania. Darmowe wejściówki otrzyma pierwszych 20 czytelników Niebezpiecznika, którzy wyślą na nasz redakcyjny adres e-maila z tytułem “securex wejściówka” i oczywiście poprawną odpowiedzią ;)

Oto pytanie: Jak brzm nazwa normy standaryzującej bezpieczeństwo procesów wymiany informacji — chodzi o polskie oznaczenie. Wszystkie wejściówki rozdane! Ale ciągle można je dostać po obniżonej cenie rejestrując się na mtp24.pl.

Przeczytaj także:

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Hmm już 21:01 a pytania konkursowego nie widać

 2. hmm… o 21:00 CEST? ;)

 3. hmmm… Jutro z rana wyjazd na 3 dni na conf z uczelni do wawy, w poniedziałek znów wyjazd na 3 dni do poznania^^

  Jak ktoś się wybiera z okolic śląska do poznania, moje gg: 10764433, można wspólnie się pomęczyć z szukaniem noclegu etc.

  btw: mimo nicku kończącego się na “a” jestem facetem więc się nie napalać:P

 4. Witam serdecznie,
  Wlasnie poinformowano mnie w pracy, ze moj urlop zostal przeniesiony o 2 tygodnie (mam zastepstwo). Wczoraj wygralem jedna z wejsciowek. Jezeli ktos naprawde BARDZO chce jechac. Prosze napisac email. niebieski at choszczno.biz

  NIEBIESKI

 5. Zapraszam jak najbardziej na stoisko ControlSYS gdzie zaprezentujemy urządzenie wykorzystująca finger vein hitachi. Sensor który już niedługo pojawi się w polskich bankomatach biometrycznych.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: