15:36
24/9/2019

14-15 listopada w Warszawie odbędzie się konferencja SECURITY PWNing 2019 dedykowana szeroko rozumianej tematyce bezpieczeństwa IT. Wzorem trzech poprzednich edycji jej organizatorem jest Instytut PWN, a Przewodniczącym Rady Programowej i twarzą spotkania – Gynvael Coldwind.

SECURITY PWNing to głęboko techniczna konferencja, która już po raz czwarty zagości w kalendarzu najważniejszych wydarzeń z obszaru bezpieczeństwa IT. 14-15 listopada uznani eksperci-praktycy z Polski i Europy podzielą się ze zgromadzonymi swoją wiedzą, praktyką i doświadczeniami z zakresu bezpieczeństwa informatycznego oraz współczesnego hackingu.

Przewodniczącym Rady Programowej jest Gynvael Coldwind, znany programista-pasjonat z zamiłowaniem do bezpieczeństwa komputerowego i niskopoziomowych aspektów informatyki, współzałożyciel zespołu Dragon Sector, pracujący w Google jako Senior Software Engineer/Information Security Engineer.

W tym roku Klaus Schmeh, autor 14 książek, 200 artykułów, 1000 wpisów na blogu oraz 25 publikacji naukowych przybliży zebranym temat największych problemów spotykanych w kryptologii. Michał Legin, Security Engineer w firmie Google, pracujący na co dzień w zespole Digital Forensics & Incident Response pochyli się nad problematyką cyfrowych technik śledczych. O automatycznym wykrywaniu podatności przy pomocy Binary Ninja opowie Michał Melewski, Security Engineer w zespole bezpieczeństwa Google, a Grzegorz Wypych, Software Developer IBM przybliży zebranym zagadnienia Security Research w urządzeniach IoT (TP-LINK). Arkadiusz Kamiński,  redaktor naczelny serwisu o grach wideo, arhn.eu opowie o hackingu z innej strony, czyli Arbitrary Code Execution w grach wideo. Prokurator Agnieszka Gryszczyńska przedstawi temat dotyczący kradzieży tożsamości, możliwości zmniejszenia skali ataków i ścigania ich sprawców.

Lista nie jest zamknięta, program wydarzenia zostanie wzbogacony o „gorące” i aktualne tematy jesienią. Podczas drugiego dnia spotkania każdy z uczestników będzie mógł zgłosić swój udział w sesji lightning talks, do której zostaną wybrane najciekawsze tematy.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: Security PWNing Conference 2019

Jak zwykle jest kod rabatowy dla Czytelników Niebezpiecznika. Upoważnia on do zakupu wejściówki z 20%-owym rabatem i jest ważny do 10 października 2019. Kod promocyjny to: NIEBEZPIECZNIK2019

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Mielibyście lepszy współczynnik konwersji jakbyście dali linka do strony konferencji ;)

  2. Byłam rok temu i wybieram się i w tym roku, w tym roku program jest mega ciekawy!

  3. Byłam rok temu i wybieram się też teraz! Program w tym roku jest mega ciekawy!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: